Povezane vesti

„Godinu dana sam brinem o deci, a onda sam u sekundi izgubio razlog moje borbe“: Potresne reči oca dečaka koji se udavio…

„Godinu dana sam brinem o deci, a onda sam u sekundi izgubio razlog moje borbe“: Potresne reči oca dečaka koji se udavio…

Nova 08.03.2023
Šestogodišnji dečak koji je u ponedeljak preminuo nakon što je upao u septičku jamu pored porodične kuće u selu Rogača kod Sopota, biće sahranjen sutra, u četvrtak, u 14 časova u selu Drlupa. Zoran Nikodijević, otac preminulog dečaka, u… »
Tuga do neba! Majka neće ispratiti dečaka iz Sopota na večni počinak?! Komšijama otkrila da ne dolazi zbog jedne stvari

Tuga do neba! Majka neće ispratiti dečaka iz Sopota na večni počinak?! Komšijama otkrila da ne dolazi zbog jedne stvari

Kurir 08.03.2023
Majka ih je ostavila pre nekoliko meseci i otišla i udala se za drugog. Nikada nije dolazila niti pitala za decu. Neće ni na sahranu da mu dođe. Pričala je moja snaja sad sa njegovom majkom koja joj je rekla: "Ne idem sigurno jer šta će narod da… »
"Majka neće na sahranu da mu dođe": Tužna sudbina malog Nemanje (6) koji je nastradao u septičkoj jami: "Odatle ne bi mogao…

"Majka neće na sahranu da mu dođe": Tužna sudbina malog Nemanje (6) koji je nastradao u septičkoj jami: "Odatle ne bi mogao…

Blic 08.03.2023
- Majka ih je ostavila pre par meseci, otišla i udala se za drugog. Nikada nije dolazila, niti pitala za decu. Malom Nemanji, neće ni na sahranu da dođe. Pričala je moja snaja sad sa njegovom majkom rekla joj je "ne idem sigurno, šta će narod da… »
Bolni oproštaj neutešne bake od nastradalog mališana iz Sopota: Oprosti nam, Neco, što te nismo sačuvali, kako će baka…

Bolni oproštaj neutešne bake od nastradalog mališana iz Sopota: Oprosti nam, Neco, što te nismo sačuvali, kako će baka…

Kurir 08.03.2023
SOPOT - Dečak (6) koji je preminuo prekjuče u selu kod Sopota, kada je neopaženo izašao iz kuće dok je njegov otac spavao, upao je u septičku jamu i udavio se. Reč je o tragediji kakva se ne pamti u kraju. Neutešna baka oprostila se od unuka… »
„Oprosti nam što nismo uspeli da te sačuvamo, tamo te čekaju anđeli koji će te bolje čuvati „: Potresne reči bake…

„Oprosti nam što nismo uspeli da te sačuvamo, tamo te čekaju anđeli koji će te bolje čuvati „: Potresne reči bake…

Nova 08.03.2023
Šestogodišnji dečak preminuo je juče u selu kod Sopota kad je, dok mu je otac spavao, izašao iz kuće i upao u septičku jamu. Baka nastradalog mališana oprostila se od dečaka potresnim rečima. „Srce bakino, danas se vraćaš tvojoj kući da… »
"Oprosti nam, Neco, što te nismo sačuvali": Bolne reči bake nastradalog dečaka (6) kod Sopota: Čekaju te anđeli koji će…

"Oprosti nam, Neco, što te nismo sačuvali": Bolne reči bake nastradalog dečaka (6) kod Sopota: Čekaju te anđeli koji će…

Blic 08.03.2023
Dečak Nemanja N. (6) preminuo je prekjuče u selu Rogača, kada je izašao iz kuće dok je njegov otac spavao, upao u septičku jamu i udavio se. Sada se baka nastradalog dečaka oprostila od unuka potresnim rečima. - Srce bakino, danas se vraćaš… »
"Sebi nikada neću ovo oprostiti": Tetka mališana koji se udavio u septičkoj jami u Sopotu van sebe: Srce hoće da iskoči…

"Sebi nikada neću ovo oprostiti": Tetka mališana koji se udavio u septičkoj jami u Sopotu van sebe: Srce hoće da iskoči…

Kurir 08.03.2023
Tetka mališana N.N. (6) koji je juče preminuo kada je dok mu je otac spavao izašao iz kuće i upao u septičku jamu, oglasila se povodom ovog tragičnog događaja. - Noć je odavno pala, gledam u nebo i pitam se koja si zvezda na nebu? U ovoj noći… »
"Nisam mogla da se izborim da ti pomognem": Reči tetke mališana koji je upao u septičku jamu slamaju srca: "Umesto da se…

"Nisam mogla da se izborim da ti pomognem": Reči tetke mališana koji je upao u septičku jamu slamaju srca: "Umesto da se…

Blic 08.03.2023
- Noć je odavno pala, gledam u nebo i pitam se koja si zvezda na nebu? U ovoj noći srce hoće iz grudi da mi iskoči, gušim se - napisala je na svom profilu Marina Sipić, tetka mališana Nemanja N. (6) koji je juče preminuo kada je dok mu je otac… »

Vesti dana »