Povezane vesti

"Šta me briga što mu je sin umro, nismo vratili pare za nastup": Otac Adama Labunskog šokirao, evo šta je rekao za…

"Šta me briga što mu je sin umro, nismo vratili pare za nastup": Otac Adama Labunskog šokirao, evo šta je rekao za…

Blic 08.03.2023
Pevač Adam Labunski ispao je iz rijalitija "Zadruga", gde nije preterano pravio skandale, ipak, sada su se u domaćim medijima pojavile informacije o tome da on nije toliko bezgrešan u svojoj rodnoj Makedoniji. Naime, kako pišu domaći mediji, Labunski… »
"Šta mene briga što mu je sin umro?!" Skandal u Makedoniji zbog pevača iz Zadruge - otac tvrdi da je sve bilo namešteno!

"Šta mene briga što mu je sin umro?!" Skandal u Makedoniji zbog pevača iz Zadruge - otac tvrdi da je sve bilo namešteno!

Mondo 08.03.2023
Adam Labunski je nekada bio u Zvezdama Granda, pa se predstavio bolje u Zadruzi 6, a ova priča o njemu javnosti je manje poznata. Adam Labunski je nekada bio u Zvezdama Granda, pa se predstavio bolje u Zadruzi 6, a ova priča o njemu javnosti je manje… »
"Nismo vratili pare za nastup, šta mene briga što je gazdin sin umro!" Otac Adama Labunskog šokirao, sumnja u istinitost…

"Nismo vratili pare za nastup, šta mene briga što je gazdin sin umro!" Otac Adama Labunskog šokirao, sumnja u istinitost…

Kurir 08.03.2023
Adam Labunski, bivši učesnik "Zadruge 6", svim silama se trudio da sebe prikaže u najboljem svetlu unutar zidina bele kuće, te je neretko izbegavao konfliktne i neprijatne situacije sa cimerima. Međutim, mnogi nisu znali da je u rodnoj državi već… »

Vesti dana »