Povezane vesti
Žene su osetljivije na posledice klimatske promene
Nova ekonomija 08.03.2023
Žene u Srbiji nisu dovoljno svesne da su osetljivije na posledice klimatskih promena, iako su informisane o posledicama klimatskih promena. Kako prenosi Klima 101, novo istraživanje beogradskog Fakulteta organizacionih nauka ukazuje na to da žene u… »
Istraživanje pokazalo: Žene u Srbiji nisu dovoljno svesne da su osetljivije na posledice klimatskih promena
Danas 08.03.2023
Mada pokazuju pohvalne nivoe informisanosti o klimatskim promenama i njihovim posledicama, novo istraživanje beogradskog Fakulteta organizacionih nauka ukazuje da žene u Srbiji nisu dovoljno informisane o rodnoj dimenziji klimatskih promena. Autorski… »
Vesti dana »
Automobil se zakucao u autobus pun đaka: Vozač pokušao da izbegne sudar, oba vozila završila u jarku: Teška nesreća u Italiji, ima mrtvih
Blic pre 41 minutajoš 204 povezane
(BLOG) Veličanstven doček studenata u Boleču: Marševi iz svih krajeva Srbije ka Novom Sadu
N1 Info pre 1 minutjoš 27 povezanih
Puno srce Novopazaraca: Studenti nastavili pešački marš ka Novom Sadu
Vreme pre 55 minutajoš 45 povezanih
Policija: Uhapšena dvojica iz Niša zbog sumnje da su opljačkali dva državljanina Turske
Danas pre 4 satijoš 25 povezanih



