Povezane vesti

Dašić za 8. mart: Da ženama svi dani budu srećni i uspešni!

Dašić za 8. mart: Da ženama svi dani budu srećni i uspešni!

Infozija 08.03.2023
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić čestitao je 8. mart ženama : “Svim sugrađankama čestitam praznik, uz želju da srećni i uspešni budu i svi drugi dani u godini, a ne samo 8. mart. Hvala Кlari Cetkin što danas imam priliku da se zahvalim… »
Dašić Kragujevčankama: Budite sigurne u sebe, poštovane i ravnopravne

Dašić Kragujevčankama: Budite sigurne u sebe, poštovane i ravnopravne

RTK 08.03.2023
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić čestitao je Međunarodni praznik žena – 8. mart svim Kragujevčankama, dok je za svoje saradnice organizovao prijem u zgradi Gradske uprave. Posebno sam kao gradonačelnik ponosan na činjenicu da su žene na… »
Gradonačelnik Dašić čestitao 8. mart svim Kragujevčankama

Gradonačelnik Dašić čestitao 8. mart svim Kragujevčankama

Veliki park 08.03.2023
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić čestitao je Međunarodni praznik žena – 8. mart svim Kragujevčankama a za svoje saradnice upriličio je prijem u zgradi Gradske uprave. Posebno sam kao gradonačelnik ponosan na činjenicu da su žene na… »
Gradonačelnik Kragujevca čestitao Dan žena: Evo šta je rekao dragim sugrađankama

Gradonačelnik Kragujevca čestitao Dan žena: Evo šta je rekao dragim sugrađankama

U centar 08.03.2023
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić na svom Facebook profilu čestitao je Kragujevčankama Međunarodni dan žena. “Svim sugrađankama čestitam praznik, uz želju da srećni i uspešni budu i svi drugi dani u godini, a ne samo 8. mart. Hvala Klari… »

Vesti dana »