Povezane vesti
Danijela Grujić (SSP): Javni servis RTS otuđen od građana, govor mržnje je svakodnevno prisutan u medijima
Danas 08.03.2023
Narodna poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) iz poslaničke grupe “Ujedinjeni” Danijela Grujić izjavila je danas u Briselu da je Javni servis RTS otuđen je od građana, u Srbiji nezavisni novinari izloženi su stalnim napadima i pretnjama… »
Poslanica SSP: RTS otuđen od građana, nezavisni novinari izloženi napadima
N1 Info 08.03.2023
Narodna poslanica Stranke slobode i pravde (SSP) iz poslaničke grupe “Ujedinjeni” Danijela Grujić izjavila je u Briselu da je Javni servis RTS otuđen je od građana, u Srbiji nezavisni novinari izloženi su stalnim napadima i pretnjama, tabloidno… »
Vesti dana »
![Bivšoj direktorki Komore medicinskih sestara određen pritvor do 30 dana](https://nstatic.net/186/39022186hgjtyj.jpg)
Bivšoj direktorki Komore medicinskih sestara određen pritvor do 30 dana
Danas pre 5 satijoš 4 povezane
![Spasioci rukama kopali da dođu do Milana: Dačić otkrio detalje akcije spasavanja zatrpanog radnika](https://nstatic.net/648/39022648agjlrs.jpg)
Spasioci rukama kopali da dođu do Milana: Dačić otkrio detalje akcije spasavanja zatrpanog radnika
Telegraf pre 3 satajoš 6 povezanih
![Senat Beogradskog univerziteta usvojio politiku upisa studenata u narednu školsku godinu: Koliko će biti mesta za brucoše?](https://nstatic.net/719/39020719xgdhys.jpg)
Senat Beogradskog univerziteta usvojio politiku upisa studenata u narednu školsku godinu: Koliko će biti mesta za brucoše?
Danas pre 2 satajoš 2 povezane