Povezane vesti

Vidić: Naš problem nisu Zvezda i Partizan, Superligi nedostaje konkurencije

Vidić: Naš problem nisu Zvezda i Partizan, Superligi nedostaje konkurencije

Politika 08.03.2023
Bivši reprezentativac Srbije i kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije Nemanja Vidić, izjavio je da je problem fudbala u Srbiji Superliga u kojoj nedostaje konkurencija. „Naš problem nisu Zvezda i Partizan, Superliga nema kvalitet. Nedostaje… »
Vidić: Hteli su da me degradiraju kao čoveka i da nemam čak ni pet delegata iza sebe

Vidić: Hteli su da me degradiraju kao čoveka i da nemam čak ni pet delegata iza sebe

Sportski žurnal 08.03.2023
Očigledna je bila namera da pokažu da nisam sposoban da vodim neku organizaciju. Posle pojavljivanja na RTS-u gde je kao i Dragan Džajić prvi put javno govorio o kandidaturi za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, Nemanja Vidić je “preuzeo… »
Crvena zvezda me iznenadila, gde je partizanov kandidat? Nemanja Vidić: Ovde bi Mančester junajted igrao 0:0!

Crvena zvezda me iznenadila, gde je partizanov kandidat? Nemanja Vidić: Ovde bi Mančester junajted igrao 0:0!

Mondo 08.03.2023
Nekadašnji reprezentativac, kapiten Zvezde i Junajteda, kandidat je za predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Nekadašnji reprezentativac, kapiten Zvezde i Junajteda, kandidat je za predsednika Fudbalskog saveza Srbije Bliže se izbori za predsednika… »
Nemanja Vidić: ‘Zvezda i Partizan nisu problem – Nedostaje nam konkurencija!’

Nemanja Vidić: ‘Zvezda i Partizan nisu problem – Nedostaje nam konkurencija!’

Hot sport 08.03.2023
Mnogo se očekuje od njega! Bliže se izbori za prvog čoveka Fudbalskog saveza Srbije, a Nemanja Vidić je jedan od dvojice kandidata. Prethodnih dana on i Dragan Džajić, izneli su svoje planove. Vidić smatra da dugogodišnja dominacija ‘večiti… »
Vidić: Nisu problem Zvezda i Partizan, nedostaje nam konkurencija

Vidić: Nisu problem Zvezda i Partizan, nedostaje nam konkurencija

Dnevnik 08.03.2023
BEOGRAD: Bivši reprezentativac Srbije i kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije Nemanja Vidić, izjavio u intervjuu za Sportklub da je problem fudbala u Srbiji Superliga u kojoj nedostaje konkurencija. Naš problem nisu Zvezda i Partizan… »
"Naš problem nisu Zvezda i Partizan!" Vidić progovorio o planovima za srpski fudbal pred izbore u FSS

"Naš problem nisu Zvezda i Partizan!" Vidić progovorio o planovima za srpski fudbal pred izbore u FSS

Večernje novosti 08.03.2023
PROSLAVLjENI srpski fudbaler i kandidat za mesto u FSS još jednom je iskoristio priliku da govori o o svojim ambicijama i planovima. FOTO: Profimedia "DAN D" je blizu, 14. marta biće odlučeno da li će upravo Vidić ili njegov protivkandidat, Dragan… »

Vesti dana »