Povezane vesti

„Doktor mi je izvadio šipku iz ruke“: Kristina Radenković preživela pakao nakon lomljenja ruku na skijanju

„Doktor mi je izvadio šipku iz ruke“: Kristina Radenković preživela pakao nakon lomljenja ruku na skijanju

Nova 09.03.2023
Voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković nedavno je na zmiovanju u Francuskoj doživela nezgodu i tom prilikom polomila obe ruke, a sada je dalje govorila o paklu koji ju je zadesio. Kristina je hitno primljena na Institut za ortopediju Banjica, gde je… »
Dan je počeo loše, izvadili su mi šipku iz ruke! Voditeljka Slagalice preživela pakao - Čeka je duga rehabilitacija!

Dan je počeo loše, izvadili su mi šipku iz ruke! Voditeljka Slagalice preživela pakao - Čeka je duga rehabilitacija!

Mondo 09.03.2023
Voditeljka popularnog kviza "Slagalica", Kristina Radenković otkrila je da je čeka duga rehabilitacija nakon povreda koje je zadobila na skijanju. Voditeljka popularnog kviza "Slagalica", Kristina Radenković otkrila je da je čeka duga rehabilitacija… »
"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke" Kristina Radenković preživela pakao, a sad otkrila da je čeka duga…

"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke" Kristina Radenković preživela pakao, a sad otkrila da je čeka duga…

Kurir 09.03.2023
Voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković nedavno je na zmiovanju u Francuskoj d oživela nezgodu i tom prilikom polomila obe ruke. Kristina je hitno primljena na Institut za ortopediju Banjica, gde je i operisana odmah po dolasku u Srbiju. Ona je sada… »
"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke": Kristina Radenković nakon preloma obe ruke otkrila šta sledi

"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke": Kristina Radenković nakon preloma obe ruke otkrila šta sledi

Večernje novosti 09.03.2023
NAKON što je doživela nezgodu na skijanju i tom prilikom polomila obe ruke, voditeljka Kristina Radenković otkrila je da joj je doktor izvadio šipku iz desne ruke. Foto: RTS printskrin Kristina je hitno primljena na Institut za ortopediju Banjica, gde… »
"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke": Kristina Radenković nakon preloma obe ruke otkrila šta sledi, objavila…

"Doktor mi je izvadio šipku iz desne ruke": Kristina Radenković nakon preloma obe ruke otkrila šta sledi, objavila…

Blic 09.03.2023
Voditeljka "Slagalice" Kristina Radenković nedavno je na zmiovanju u Francuskoj doživela nezgodu i tom prilikom polomila obe ruke. Kristina je hitno primljena na Institut za ortopediju Banjica, gde je i operisana odmah po dolasku u Srbiju. Ona je sada… »

Vesti dana »