Povezane vesti

Nemanja Vidić nikada otvoreniji: „Zvezdan Terzić i Crvena zvezda su direktno protiv mene!“

Nemanja Vidić nikada otvoreniji: „Zvezdan Terzić i Crvena zvezda su direktno protiv mene!“

Hot sport 09.03.2023
Bez dlake na jeziku! Kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, Nemanja Vidić, govorio je o predstojećim izborima u opširnom intervjuu za Nedeljnik. – Iskreno, ja iz ovoga nemam šta da dobijem. Ni ja, ni moja porodica. Moja žena će da živi… »
Vidić: "Nemam lični interes, Terzić i Zvezda pokrenuli mantru"

Vidić: "Nemam lični interes, Terzić i Zvezda pokrenuli mantru"

Sportske.net 09.03.2023
Kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije Nemanja Vidić kazao je u razgovoru za " Nedeljnik" da nema lični interes da sedne u fotelju prvog čoveka srpskog fudbala. “Iskreno, ja iz ovoga nemam šta da dobijem. Ni ja, ni moja porodica. Moja… »
"Šta mi ovo treba?" Nemanja Vidić optužio Terzića i Zvezdu

"Šta mi ovo treba?" Nemanja Vidić optužio Terzića i Zvezdu

Večernje novosti 09.03.2023
Bliže se izbori za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, a delegati na Skupštini 14. marta biraće između Nemanje Vidića i Dragana Džajića. Foto arhiva VN Njih dvojica poslednjih dana vode kampanju za prvog čoveka srpskog fudbala, a to je bio povod… »
Vidić optužio Terzića i Zvezdu: Podrška delegata se menjala za sat vremena, šokirali ga pominjanjem Džajića

Vidić optužio Terzića i Zvezdu: Podrška delegata se menjala za sat vremena, šokirali ga pominjanjem Džajića

Nova 09.03.2023
Zahuktava se izborna kampanja. Nemanja Vidić je jedan od dva kandidata za predsednika FSS-a, a već neko vreme se vodi i žestoka kampanja za čelnu poziciju u srpskom fubalu koja je upražnjena skoro dve godine. Njemu će protivnik 14. marta kada će… »

Vesti dana »