Povezane vesti

Dačić: Mađarska jedna od zemalja koje najviše podržavaju pristupanje Srbije EU

Dačić: Mađarska jedna od zemalja koje najviše podržavaju pristupanje Srbije EU

Novi magazin 09.03.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je danas posle sastanka sa mađarskim kolegom Peterom Sijartom da je za Srbiju bitno da Budimpešta podržava pristupanje Srbije EU, ističući da se više puta zahvalio njenim zvaničnicima na takvom stavu… »
Dačić na forumu u Budimpešti: Postoji kriza kriterijuma za ulazak u EU

Dačić na forumu u Budimpešti: Postoji kriza kriterijuma za ulazak u EU

Danas 09.03.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas na Balkanskom forumu u Budimpešti da postoji kriza kriterijuma za ulazak u EU i izrazio sumnju u evropsku perspektivu Zapadnog Balkana. Na ministarskom panelu Balkanskog foruma, Dačić je… »
Dačić na Balkanskom forumu u Budimpešti: Neophodna obnova politike proširenja EU

Dačić na Balkanskom forumu u Budimpešti: Neophodna obnova politike proširenja EU

RTV 09.03.2023
BUDIMPEŠTA - Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je neophodno revitalizovati politiku proširenja EU idejom da neko treba da postane član na osnovu kriterijuma koji su postavljeni. Na Balkanskom… »
Dačić: Turski pregovarač koji je započeo pregovore sa EU verovatno je već umro, nadam se da ću ja biti bolje sreće

Dačić: Turski pregovarač koji je započeo pregovore sa EU verovatno je već umro, nadam se da ću ja biti bolje sreće

Politika 09.03.2023
BUDIMPEŠTA - Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je neophodno revitalizovati politiku proširenja EU idejom da neko treba da postane član na osnovu kriterijuma koji su postavljeni. Na Balkanskom… »
Bujar Osmani sa ministrima Srbije i Albanije o napretku dijaloga Beograda i Prištine

Bujar Osmani sa ministrima Srbije i Albanije o napretku dijaloga Beograda i Prištine

Danas 09.03.2023
Ministar spoljnih poslova Severne Makedonije Bujar Osmani pozdravio je danas napredak u pregovorima Srbije i Kosova i istakao da će pronalaženje rešenja za otvorena pitanja „označiti novu stranicu ne samo u odnosima dve zemlje, već i u ukupnoj… »
Dačić: Želimo u Evropsku uniju, ali ljubav mora da bude obostrana

Dačić: Želimo u Evropsku uniju, ali ljubav mora da bude obostrana

Euronews 09.03.2023
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić izjavio je u Budimpešti, posle Balkanskog foruma na kojem su učestvovali i ministri spoljnih poslova Mađarske, Albanije i Severne Makedonije, da nema regiona u Evropi koji više želi da uđe u Evropsku uniju, ali… »
"Kao da sam potpisao salvetu": Dačić: Želimo u Evropsku uniju, ali ljubav mora da bude obostrana (video)

"Kao da sam potpisao salvetu": Dačić: Želimo u Evropsku uniju, ali ljubav mora da bude obostrana (video)

Blic 09.03.2023
Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je neophodno revitalizovati politiku proširenja EU idejom da neko treba da postane član na osnovu kriterijuma koji su postavljeni. Na Balkanskom forumu u… »
Dačić o proširenju EU: Pregovarač Turske verovatno je već umro, nadam se da ću ja biti bolje sreće

Dačić o proširenju EU: Pregovarač Turske verovatno je već umro, nadam se da ću ja biti bolje sreće

Vesti online 09.03.2023
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je neophodno revitalizovati politiku proširenja EU idejom da neko treba da postane član na osnovu kriterijuma koji su postavljeni. Na Balkanskom forumu u Budimpešti, gde je govorio na… »
Dačić: Neophodna obnova politike proširenja EU

Dačić: Neophodna obnova politike proširenja EU

Dnevnik 09.03.2023
BUDIMPEŠTA: Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da je neophodno revitalizovati politiku proširenja EU idejom da neko treba da postane član na osnovu kriterijuma koji su postavljeni. Na Balkanskom… »

Vesti dana »