Povezane vesti
Švedska zbog Turske predlaže antiteroristički zakon
Al Jazeera 09.03.2023
Vlada će predložiti antiteroristički zakon u Parlamentu, u nadi da će uvjeriti članicu NATO-a Tursku da joj dozvoli ulaz u Sjevernoatlantsku alijansu. Vlada Švedske će predložiti antiteroristički zakon u Parlamentu, u nadi da će uvjeriti… »
Švedska i Finska na korak od članstva u NATO: Dogovorena nova runda konkretnih razgovora sa Turskom
Euronews 09.03.2023
Glavni švedski pregovarač u procesu pristupanja u NATO Oskar Stenstrem rekao je da je Turska potvrdila da su Švedska i Finska preduzele konkretne korake da izađu u susret zahtevima Ankare oko ispunjenja uslova za ulazak u Alijansu i da će te tri… »
Švedska predlaže antiteroristički zakon, nada se zelenom svetlu Turske za ulazak u NATO
Euronews 09.03.2023
Švedska vlada će predložiti antiteroristički zakon u parlamentu, u nadi da će ubediti članicu NATO Tursku da joj dozvoli ulaz u Severnoatlansku alijansu, preneo je Rojters. Novi zakon, na kojem se radi od 2017. godine, nakon što je vozač kamiona… »
Vesti dana »

Sijarto: Ako Tramp ne može da izdejstvuje mir u Ukrajini, niko ne može
Euronews pre 20 minutajoš 16 povezanih

2 Osobe stradale u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci iz stana izvukli muškarca i devojku
Kurir pre 38 minutajoš 14 povezanih

Kako su republikanci i demokrati reagirali na curenje ratnih planova za Jemen
Al Jazeera pre 31 minutajoš 11 povezanih

Izraelska vojska napala dva sirijska vojna aerodroma; IDF: Tokom operacije u Rafi ubijeno 20 terorista
RTS pre 1 satjoš 10 povezanih