Povezane vesti

Zvezda odgovorila Atamanu: „Zaboravio“ je šta se dogodilo 2014. godine, zaboravio je na Marka Ivkovića

Zvezda odgovorila Atamanu: „Zaboravio“ je šta se dogodilo 2014. godine, zaboravio je na Marka Ivkovića

Sportski žurnal 09.03.2023
Crveno-beli oglasili su se posle današnje izjave trenera Efesa. Saopštenje crveno-belih vam prenosimo u celosti. - KK Crvena zvezda Meridianbet primoran je da reaguje nakon neprimerenih izjava trenera Anadolu Efesa posle utakmice u Beogradu u kojoj je… »
Zvezda osudila vređanje Atamana, ali dodala da je on provocirao reakciju navijača

Zvezda osudila vređanje Atamana, ali dodala da je on provocirao reakciju navijača

Beta 09.03.2023
Košarkaški klub Crvena zvezda osudio je danas uvrede i verbalne napade prema treneru Efesa Erginu Atamanu, ali i naveo da je on svojim ponašanjem "isprovocirao reakciju publike i navijača". "Klub nikada nije, niti će podržavati uvrede i verbalne… »
„Ako je on zaboravio, mi ne možemo“: Zvezda saopštenjem odgovorila na Atamanove prozivke!

„Ako je on zaboravio, mi ne možemo“: Zvezda saopštenjem odgovorila na Atamanove prozivke!

Hot sport 09.03.2023
Turski trener je o Zvezdi pričao dan nakon utakmice. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet bili su bolji od Anadolu Efesa u utakmici koja je odigrana u utorak. Rezultat je bio 94:75, a ovaj meč je pored dobre igre crveno-belih obeležio i sukob Ergina… »
Zvezda brutalno odgovorila Atamanu! "Ako je on zaboravio, mi ne možemo": Evo šta stoji iza rata "delija" i turskog stratega

Zvezda brutalno odgovorila Atamanu! "Ako je on zaboravio, mi ne možemo": Evo šta stoji iza rata "delija" i turskog stratega

Večernje novosti 09.03.2023
KOŠARKAŠI Crvene zvezde savladali su u 27. kolu Evrolige akutelnog evropskog prvaka Anadolu Efes. Nakon spektakularne partije crveno-belih konačan rezultat bio je 94:75, a tokom, kao i posle meča, dosta se pričalo o Erginu Atamanu, treneru turskog… »
Zvezda reagovala na izjavu Atamana: "Ako je on zaboravio – mi ne možemo"

Zvezda reagovala na izjavu Atamana: "Ako je on zaboravio – mi ne možemo"

Sportske.net 09.03.2023
Košarkaški klub Crvena zvezda oglasio se saopštenjem zbog izjava trenera Anadolu Efesa Ergina Atamana. Trener šampiona Evrope je sinoć posle poraza od Zvezde u Beogradu sa 94:75 u 27. kolu Evrolige, izjavio da su uvrede sa tribina, koje je dobio… »
Zvezda oštro odgovorila Atamanu: „Ako je on zaboravio – mi ne možemo…“

Zvezda oštro odgovorila Atamanu: „Ako je on zaboravio – mi ne možemo…“

Nova 09.03.2023
Sukob se nastavlja Košarkaši Crvene zvezde pobedili su pred punim tribinama Efes u Beogradu sa 94:75, a u centru pažje bio je sukob navijača crveno-belih i trener turske ekipe Ergina Atamana. Ovaj sukob tinja još od 2014. godine kada je Ataman nazvao… »
Atamane, zaboravio si, ali mi nismo! Crvena zvezda oštro odgovorila Turčinu: "tebi na čast"

Atamane, zaboravio si, ali mi nismo! Crvena zvezda oštro odgovorila Turčinu: "tebi na čast"

Mondo 09.03.2023
Crvena zvezda odgovorila je saopštenjem na izjavu Ergina Atamana. Crvena zvezda odgovorila je saopštenjem na izjavu Ergina Atamana. Crvena zvezda Meridianbet pobedila je Efes u Beogradu, Ergin Ataman je na tom meču isključen, a posle utakmice se nije… »

Vesti dana »