Povezane vesti

Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Politika 10.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika NR Kine i predsednika Centralne vojne komisije Narodne Republike Kine. „Mi u Republici Srbiji vaš reizbor za predsednika… »
"Odnosi Beograda i Pekinga na istorijskom vrhuncu": Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

"Odnosi Beograda i Pekinga na istorijskom vrhuncu": Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Blic 10.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika NR Kine i predsednika Centralne vojne komisije Narodne Republike Kine. - Mi u Republici Srbiji vaš reizbor za predsednika… »
Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

RTV 10.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika NR Kine i predsednika Centralne vojne komisije Narodne Republike Kine. Mi u Republici Srbiji vaš reizbor za… »
Vučić čestitao Si Đipingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Vučić čestitao Si Đipingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Danas 10.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas predsedniku Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika te države i predsednika Centralne vojne komisije Kine, saopšteno je iz Vučićevog kabineta. „Mi u Republici Srbiji vaš reizbor za… »
Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Euronews 10.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika NR Kine i predsednika Centralne vojne komisije Narodne Republike Kine. "Mi u Republici Srbiji vaš reizbor za predsednika… »
Verujemo da će period pred nama biti obeležen novim uspesima: Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za…

Verujemo da će period pred nama biti obeležen novim uspesima: Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za…

Kurir 10.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika NR Kine i predsednika Centralne vojne komisije Narodne Republike Kine. "Mi u Srbiji Vaš reizbor za predsednika posmatramo… »
Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Vučić čestitao Si Đinpingu na ponovnom izboru za predsednika Kine

Telegraf 10.03.2023
Predsednik Srbije je ukazao da je izuzetno ponosan što su odnosi Republike Srbije i Narodne Republike Kine na svom istorijskom vrhuncu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsedniku Narodne Republike Kine Si Đinpingu na ponovnom izboru… »

Vesti dana »