Povezane vesti

Del Pjero: Dres Juventusa je „težak”, Vlahović mora da ostane miran

Del Pjero: Dres Juventusa je „težak”, Vlahović mora da ostane miran

Politika 10.03.2023
TORINO – Nije mi se dopala igra Dušana Vlahovića protiv Frajburga, možda je i psihološki jer je dres Juventusa „težak”, ali on ima kvalitet i najvažnije je da ostane miran, izjavio je legendarni kapiten Juventusa Alesandro del Pjero. Juventus… »
Del Pjero: Nije mi se dopala igra Vlahovića, kvalitet ima…

Del Pjero: Nije mi se dopala igra Vlahovića, kvalitet ima…

Sport klub 10.03.2023
Podeli : Alegri je, sa druge strane, podržao Vlahovića, uz konstataciju da će golovi doći i da se nada tome već na narednom meču protiv Sampdorije u Seriji A. Nije mi se dopala igra Dušana Vlahovića protiv Frajburga, možda je i psihološki jer je… »
Di Marija: Juventus želi trofeje u Ligi Evrope i Kupu Italije

Di Marija: Juventus želi trofeje u Ligi Evrope i Kupu Italije

Sportski žurnal 10.03.2023
Juventus je sinoć na svom terenu pobedio Frajburg sa 1:0, golom Di Marije. Igrač Juventusa Anhel Di Marija rekao je da će njegova ekipa pokušati da osvoji Ligu Evropa i Kup Italije ove sezone. - Srećan sam što sam golom pomogao ekipi i nadam se da… »
Di Marija: Juventus želi trofeje u Ligi Evropa i Kupu Italije

Di Marija: Juventus želi trofeje u Ligi Evropa i Kupu Italije

Beta 10.03.2023
Fudbaler Juventusa Anhel Di Marija rekao je da će njegova ekipa pokušati da osvoji Ligu Evropa i Kup Italije ove sezone. "Srećan sam što sam golom pomogao ekipi i nadam se da ćemo tako nastaviti do kraja sezone. Daćemo sve od sebe da osvojimo Ligu… »
Del Pjero kritikovao, ali podržao Vlahovića

Del Pjero kritikovao, ali podržao Vlahovića

Sportski žurnal 10.03.2023
Srpski reprezentativac na pet mečeva nije postigao gol. Legendarni kapiten Juventusa Alesandro del Pjero komentarisao je igru srpskog reprezentativca koji sada igra u crno-belom dresu Dušana Vlahovića. – Nije mi se dopala njegova igra protiv… »
Di Marija ne odustaje: "Želim trofeje u Ligi Evrope i Kupu Italije, ne znam da li ostajem u Juventusu..."

Di Marija ne odustaje: "Želim trofeje u Ligi Evrope i Kupu Italije, ne znam da li ostajem u Juventusu..."

Sportske.net 10.03.2023
Fudbaler Juventusa Anhel Di Marija rekao je da će njegova ekipa pokušati da osvoji Ligu Evropa i Kup Italije ove sezone. "Srećan sam što sam golom pomogao ekipi i nadam se da ćemo tako nastaviti do kraja sezone. Daćemo sve od sebe da osvojimo Ligu… »
Del Pjero kritikovao, ali podržao Vlahovića: Najvažnije je da ostane miran

Del Pjero kritikovao, ali podržao Vlahovića: Najvažnije je da ostane miran

Dnevnik 10.03.2023
TORINO: Nije mi se dopala igra Dušana Vlahovića protiv Frajburga, možda je i psihološki jer je dres Juventusa "težak", ali on ima kvalitet i najvažnije je da ostane miran, izjavio je legendarni kapiten Juventusa Alesandro Del Pjero. Juventus je… »
Italijanska legenda kritikovala vlahovića: „Nije mi se svidela Dušanova partija!“

Italijanska legenda kritikovala vlahovića: „Nije mi se svidela Dušanova partija!“

Hot sport 10.03.2023
Nije zadovoljan. Fudbaleri Juventusa savladali su sinoć ekipu Frajburga u Torinu, 1:0, u okviru osmine finala Lige Evrope. Jedini pogodak postigao je Anhel di Marija. Srpski napadač, Dušan Vlahović, ponovo nije uspeo da se upiše u strelce. To je već… »
Nove kritike na Vlahovićev račun - Oglasio se Del Pjero i poručio Srbinu šta mora da radi!

Nove kritike na Vlahovićev račun - Oglasio se Del Pjero i poručio Srbinu šta mora da radi!

Sportske.net 10.03.2023
Fudbaleri Juventusa sinoć su u Torinu savladali nemački Frajburg sa 1:0 u prvom meču osmine finale Lige Evrope. Jesu crno-beli ostvarili pobedu i obezbedili prednost pred revanš, ali je još jednom partiju ispod svog nivoa pružio srpski napadač… »
Vlahović nije dao gol pet utakmica, stižu kritike! Javio se i najveći u istoriji Juventusa: Dušane, ne sviđa mi se to!

Vlahović nije dao gol pet utakmica, stižu kritike! Javio se i najveći u istoriji Juventusa: Dušane, ne sviđa mi se to!

Mondo 10.03.2023
Dušan Vlahović je posle još jedne neubedljive partije u fokusu medija. Dušan Vlahović je posle još jedne neubedljive partije u fokusu medija. Dušan Vlahović nije uspeo da se upiše u strelce u pobedi "stare dame" protiv Frajburga (1:0) u osmini… »
Legenda Juventusa udarila na Srbina: Dušan Vlahović ima psihološki problem

Legenda Juventusa udarila na Srbina: Dušan Vlahović ima psihološki problem

Večernje novosti 10.03.2023
Posti više nego ikada kada su golovi u pitanju srpski napadač Dušan Vlahović. Udarna igla Juventusa nije ni protiv Frajburga u Ligi Evrope uspela da zatrese mrežu, a mnogi su se nadali i da će to učiniti protiv Rome u Seriji A, ali je tim Žozea… »
Alegri odlučio da disciplinuje Francuza: Pogba odstranjen iz tima pred Frajburg

Alegri odlučio da disciplinuje Francuza: Pogba odstranjen iz tima pred Frajburg

Večernje novosti 09.03.2023
ČEKALI su ga navijači Juventusa više od pola godine da ponovo obuče dres torinske "Stare dame", a kada se to desilo u drugom poluvremenu derbija sa Torinom sreća je kratko potrajala. Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco Iskusni francuski vezista Pol… »

Vesti dana »