Povezane vesti

Dramatičan snimak ruskog tenka, pucao pravo u kamermana: "Imao sam takav udar adrenalina da nisam ni znao šta se desilo"…

Dramatičan snimak ruskog tenka, pucao pravo u kamermana: "Imao sam takav udar adrenalina da nisam ni znao šta se desilo"…

Kurir 10.03.2023
Pojavili su se dramatični snimci prvih dana ruske invazije na Ukrajinu pre godinu dana, objavio je RSE. TV snimatelj Serhij Kilimnik koristio je amatersku opremu kako bi dokumentovao kako su ruske trupe napale njegov grad, kada je tenk zapucao na prozor… »
Užasan snimak! Ruski tenk puca u ukrajinskog snimatelja! Zabeležen dramatičan trenutak - "Imao sam udar adrenalina"

Užasan snimak! Ruski tenk puca u ukrajinskog snimatelja! Zabeležen dramatičan trenutak - "Imao sam udar adrenalina"

Mondo 10.03.2023
Pojavio se snimak prvih dana početka rata u Ukrajini kada ruski tenk puca u pravcu ukrajinskog TV snimatelja Serhija Kilimnika. Pojavio se snimak prvih dana početka rata u Ukrajini kada ruski tenk puca u pravcu ukrajinskog TV snimatelja Serhija… »
(VIDEO) Trenutak kada ruski tenk puca na ukrajinskog snimatelja

(VIDEO) Trenutak kada ruski tenk puca na ukrajinskog snimatelja

Danas 10.03.2023
Pojavili su se dramatični snimci prvih dana ruske invazije na Ukrajinu pre godinu dana, objavio je Radio Slobodna Evropa. TV snimatelj Sergej Kilimnik je amaterskom opremom dokumentovao kako su ruske trupe napale njegov grad, kada je tenk otvorio vatru… »
VIDEO Trenutak u kojem ruski tenk puca na ukrajinskog snimatelja

VIDEO Trenutak u kojem ruski tenk puca na ukrajinskog snimatelja

N1 Info 10.03.2023
Pojavili su se dramatični snimci prvih dana ruske invazije na Ukrajinu pre godinu dana, objavio je Radio Slobodna Evropa. TV snimatelj Serhij Kilimnik koristio je amatersku opremu da dokumentuje kako su ruske trupe napale njegov grad, kada je tenk… »

Vesti dana »