Povezane vesti
Lajčak: Značajan uspeh biće usaglašavanje Beograda i Prištine u dobrom delu Sporazuma
Insajder 10.03.2023
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak izjavio je danas da smatra da će sporazum o putu ka normalizaciji odnosa Kosova i Srbije biti bar delimično sproveden, ako ne potpuno, jer su se sa njim saglasile dve… »
Srpska lista: Neophodno formiranje ZSO u skladu sa prethodnim sporazumima
RTV 10.03.2023
PRIŠTINA - Predstavnici Srpske liste sastali su se danas sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom sa kojim su razgovarali o političko-bezbednosnoj situaciji na Kosovu i Metohiji i problemima sa kojima se srpski… »
Janjić: ZSO mora da se formira po modelu koji je u Briselskom sporazumu
Dnevnik 10.03.2023
BEOGRAD: Predsednik Foruma za etničke odnose Dušan Janjić izjavio je danas da Zajednica srpskih opština mora da se formira po modelu koji je u Briselskom sporazumu, jer smatra da ni na jednu situaciju ne može da se primeni tuđi model, već mora da se… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za četvrtak, 23. jul: Sutra ujutru sunčano, popodne oblačno sa kišom
Beta pre 11 minutajoš 33 povezane
Otežan uvoz naftnih derivata, rad rafinerije ključan za stabilnost tržišta
Nova pre 36 minutajoš 26 povezanih
Sofronijević: „Do kraja godine planiran upis do 800.000 objekata po zakonu Svoj na svome“
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane
Novosadski aktivisti: Reakcija Interpola dokaz da nas vlast proganja zbog političkih stavova
Nova pre 26 minutajoš 14 povezanih




