Povezane vesti

Premijer Severne Makedonije najavio: "Uvešćemo Jevreje u Ustav, oni su kod nas izuzetno važna zajednica"

Premijer Severne Makedonije najavio: "Uvešćemo Jevreje u Ustav, oni su kod nas izuzetno važna zajednica"

Kurir 10.03.2023
Premijer Severne Makedonije Dimitar Kovačevski najavio je danas da će i Jevreji biti jedna od zajednica koja će u predstojećim ustavnim izmenama ući u Ustav. "Jevrejska zajednica kod nas je izuzetno važna zajednica i ja sam, kao i koalicioni… »
Premijer Severne Makedonije najavio uvođenje jevrejske zajednice u Ustav

Premijer Severne Makedonije najavio uvođenje jevrejske zajednice u Ustav

Danas 10.03.2023
Premijer Severne Makedonije Dimitar Kovačevski najavio je danas da će i Jevreji biti jedna od zajednica koja će u predstojećim ustavnim izmenama ući u Ustav. „Jevrejska zajednica kod nas je izuzetno važna zajednica i ja sam, kao i koalicioni… »
Makedonski premijer najavio uvođenje Jevreja u Ustav

Makedonski premijer najavio uvođenje Jevreja u Ustav

Slobodna Evropa 10.03.2023
Premijer Sjeverne Makedonije Dimitar Kovačevski najavio je u petak da će i Jevreji biti jedna od zajednica koja će u predstojećim ustavnim izmjenama ući u Ustav. "Jevrejska zajednica kod nas je izuzetno važna zajednica i ja sam, kao i koalicioni… »
Premijer Severne Makedonije najavio uvođenje Jevreja u Ustav

Premijer Severne Makedonije najavio uvođenje Jevreja u Ustav

N1 Info 10.03.2023
Premijer Severne Makedonije Dimitar Kovačevski najavio je da će i Jevreji biti jedna od zajednica koja će u predstojećim ustavnim izmenama ući u Ustav. „Jevrejska zajednica kod nas je izuzetno važna zajednica i ja sam, kao i koalicioni partneri… »

Vesti dana »