Povezane vesti

Sunak i Makron dogovorili jačanje veza i saradnje Velike Britanije i Francuske

Sunak i Makron dogovorili jačanje veza i saradnje Velike Britanije i Francuske

Novi magazin 10.03.2023
Britanski premijer Riši Sunak i francuski predsednik Emanuel Makron dogovorili su se danas u Parizu da ojačaju vojne veze dve zemlje i da pojačaju napore na sprečavanju prelazaka migranata preko Lamanša, na samitu koji je nagovestio otopljavanje… »
Sastali se Makron i Sunak: Francuska i Britanija postigle nov sporazum o migrantima

Sastali se Makron i Sunak: Francuska i Britanija postigle nov sporazum o migrantima

Telegraf 10.03.2023
Cilj je da se spreči ilegalna migracija preko Lamanša. Velika Britanija će isplatiti Francuskoj oko 480 miliona funti (577 miliona dolara) za period od tri godine, za finansiranje pojačanih patrola, dronova, kao i izgradnju pritvorskog centra na… »
Britanija daje Francuskoj 480 miliona funti za suzbijanje dolazaka migranata

Britanija daje Francuskoj 480 miliona funti za suzbijanje dolazaka migranata

Politika 10.03.2023
PARIZ – Britanski premijer Riši Sunak rekao je danas da će Britanija dati Francuskoj 480 miliona funti (577 miliona dolara) tokom tri godine kako bi investirali u policijske snage, tehnologiju i obaveštajne aktivnosti u cilju smanjenja broja… »
Francuska i Britanija postigle novi sporazum o migrantima

Francuska i Britanija postigle novi sporazum o migrantima

RTV 10.03.2023
PARIZ - Velika Britanija će isplatiti Francuskoj oko 480 miliona funti (577 miliona dolara) za period od tri godine, za finansiranje pojačanih patrola, dronova, kao i izgradnju pritvorskog centra na francuskom tlu, s ciljem da se spreči ilegalna… »
Francuska i Britanija postigle novi sporazum o migrantima

Francuska i Britanija postigle novi sporazum o migrantima

Euronews 10.03.2023
Velika Britanija će isplatiti Francuskoj oko 480 miliona funti (577 miliona dolara) za period od tri godine, za finansiranje pojačanih patrola, dronova, kao i izgradnju pritvorskog centra na francuskom tlu, s ciljem da se spreči ilegalna migracija u… »
Sunak: Makron i ja dižemo nivo saradnje dve zemlje na neviđen nivo

Sunak: Makron i ja dižemo nivo saradnje dve zemlje na neviđen nivo

Politika 10.03.2023
PARIZ – Francuski predsednik Emanuel Makron rekao je danas, na zajedničkoj pres-konferenciji sa britanskim premijerom Rišijem Sunakom, da je Parizu i Londonu potreban „svež početak” odnosa, dok je Sunak rekao da će dve zemlje podići nivo… »
Sunak: Makron i ja dižemo nivo saradnje dve zemlje na neviđen nivo

Sunak: Makron i ja dižemo nivo saradnje dve zemlje na neviđen nivo

Euronews 10.03.2023
Francuski predsednik Emanuel Makron rekao je danas, na zajedničkoj pres konferenciji sa britanskim premijerom Rišijem Sunakom, da je Parizu i Londonu potreban "svež početak" odnosa, dok je Sunak rekao da će dve zemlje podići nivo saradnje na… »

Vesti dana »