Povezane vesti
„Ford” ukida 1.100 radnih mesta
Politika 10.03.2023
MADRID – Američki proizvođač automobila „Ford” objavio je da ukida gotovo 1.100 radnih mesta u svojoj fabrici u Valensiji na istoku Španije u okviru socijalnog plana reorganizacije proizvodnje u Evropi. „Radi se o oko 1.100 radnih mesta”, rekla je… »
Automobilski gigant ukida: 4.500 radnih mesta u EU Od 2030. planira prodaju samo električnih automobila
Blic 10.03.2023
Američki proizvođač automobila Ford planira da ukine 1.100 radnih mesta u fabrici u španskoj Valensiji, rekla je danas portparolka kompanije. Otkazi su sastavni deo najavljenih promena u proizvodnji u Evropi, rekla je portparolka kompanije. U fabrici u… »
Vesti dana »
Jokić brutalno spustio NBA legendu! Uključio se u program uživo, pa ga vratio na fabrička podešavanja: scena o kojoj bruji Amerika! (video)
Kurir pre 2 minutajoš 15 povezanih
Tramp: Spasen američki pilot aviona oborenog u Iranu, povređen je, ali je živ i zdrav
RTV pre 32 minutajoš 7 povezanih
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Serbian News Media pre 27 minutajoš 3 povezane
Na današnji dan, 5. april: Umro Kornelije Stanković, otvorene prve Olimpijske igre moderne epohe...
N1 Info pre 42 minutajoš 3 povezane



