Povezane vesti

Džajić ili Vidić na čelu FSS? Oglasio se i Tole Karadžić!

Džajić ili Vidić na čelu FSS? Oglasio se i Tole Karadžić!

Hot sport 11.03.2023
Njegovo mišljenje mnoge zanima! Tomislav Tole Karadžić bivši dugogodišnji predsednik Fudbalskog saveza Srbije odbio je da otvoreno govori o aktuelnim izborim za prvog čoveka srpskog fudbala. Uskoro će biti održani izbori na kojim će glavni… »
Binić: Ne favorizujem ni Džajića ni Vidića, ali ne može se bez iskustva na čelo FSS

Binić: Ne favorizujem ni Džajića ni Vidića, ali ne može se bez iskustva na čelo FSS

Sportski žurnal 11.03.2023
- Mislim da je normalno da budeš vrhunski sportista, pa da vodiš neki klub ili postaneš predsednik nekog kluba, pa si u nekim organima 10-15 godina. Praviš od sebe sportskog radnika, ti si u sistemu i znaš kako ti je. Nekorektno je dovesti nekog sa… »
Zagonetni Tole Karadžić, pričaće kad sve prođe

Zagonetni Tole Karadžić, pričaće kad sve prođe

Sportske.net 11.03.2023
Približili su se izbori za novog predsednika FSS, održaće se u utorak, a delegati na Skupštini će birati između Dragana Džajića i Nemanje Vidića koji su u predviđenom roku podneli svoje kandidature. Na izbor novog čelnika srpskog fudbala… »
Džajić: Moji prijatelji će glasati za Vidića, na mene niko ne može da vrši pritisak

Džajić: Moji prijatelji će glasati za Vidića, na mene niko ne može da vrši pritisak

Nova 11.03.2023
Smatra da je ulazak političara dobar za fudbal. Kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić izjavio je da ne postoji niko ko na njega može da vrši pritisak ako bude izabran za predsednika FSS. Izbori za predsednika srpske… »
Binić uoči izbora za predsednika FSS: ‘Vidić se vraća u zemlju u kojoj nije bio godinama, iskustvo rada u sportu kod…

Binić uoči izbora za predsednika FSS: ‘Vidić se vraća u zemlju u kojoj nije bio godinama, iskustvo rada u sportu kod…

Hot sport 11.03.2023
Bivši fudbaler Crvene zvezde bez dlake na jeziku. Dragiša Binić je kao u gost u emisiji ,,Kec na 11“ na televiziji K1 govorio o izborima za predsednika Fudbalskog Saveza Srbije koji će se održati u utorak, a dvojica kandiata su Dragan Džajić i… »
Dragan Džajić: ’Nikada u životu ne bih govorio protiv Nemanje Vidića, nemam nijedan razlog za to!’

Dragan Džajić: ’Nikada u životu ne bih govorio protiv Nemanje Vidića, nemam nijedan razlog za to!’

Hot sport 11.03.2023
Kandidat za predsednika FSS o glasinama. U utorak 14.03. održaće se izbori za novog predsednika Fudbalskog Saveza Srbije, a kandidati su Dragan Džajić i Nemanja Vidić. Džajić je za ’Mocartsport’ govorio da nije od juče u fudbalu, da zna šta… »
Dule Savić o predstojećim izborima: Legendarni napadač o Džajiču i Vidiću!

Dule Savić o predstojećim izborima: Legendarni napadač o Džajiču i Vidiću!

Hot sport 11.03.2023
Savić iskren. Bivši napadač ,crveno–belih’ Dušan Dule Savić govorio je za TV Prva o tome ko treba da bude predsednik, a ko potpredsednik Fudbalskog Saveze Srbije. On kaze da svi govore kako je loše u srpskom fudbalu da je kriza i da su promene… »
Dule Savić: "Vidić da nasledi Džaju, a onda da preuzme UEFA"

Dule Savić: "Vidić da nasledi Džaju, a onda da preuzme UEFA"

Sportske.net 11.03.2023
Legenda Crvene zvezde Dušan Savić rekao je gostujući u Jutarnjem programu na "TV Prva" da bi dva predsednička kandidata na izborima u Fudbalskom savezu Srbije mogli da pronađu kompromis. U prethodnim nedeljama vodi se bitka za prvog čoveka FSS… »

Vesti dana »