Povezane vesti

Sutra 20 godina od ubistva Zorana Đinđića

Sutra 20 godina od ubistva Zorana Đinđića

Politika 11.03.2023
Sutra se navršava 20 godina od ubistva Zorana Đinđića, prvog demokratski izabranog premijera u Srbiji i predsednika Demokratske stranke. Premijerka Ana Brnabić i članovi njenog kabineta položiće sutra venac na mestu na kome je Đinđić ubijen u… »
U Zrenjaninu obeležena godišnjica ubistva Đinđića: Promene su moguće, poručeno sa skupa

U Zrenjaninu obeležena godišnjica ubistva Đinđića: Promene su moguće, poručeno sa skupa

Danas 11.03.2023
Venci, citati i sećanja na prvog demokratskog premijera Srbije dr Zorana Đinđića položeni su danas na trgu u Zrenjaninu, mestu koje od 2010. godine nosi njegovo ime a čijem imenovanju su kumovali Pokret Novi optimizam i Demokratska stranka ali i sve… »
Dve decenije od ubistva Zorana Đinđića: Na prvog, demokratski izabranog premijera Srbije pucano ispred zgrade Vlade

Dve decenije od ubistva Zorana Đinđića: Na prvog, demokratski izabranog premijera Srbije pucano ispred zgrade Vlade

Blic 11.03.2023
Sutra se navršava 20 godina od ubistva Zorana Đinđića, prvog demokratski izabranog premijera u Srbiji i predsednika Demokratske stranke. Premijerka Ana Brnabić i članovi njenog kabineta položiće sutra venac na mestu na kome je Đinđić ubijen u… »
U nedelju dvadeset godina od ubistva Zorana Đinđića

U nedelju dvadeset godina od ubistva Zorana Đinđića

Dnevnik 11.03.2023
BEOGRAD: Sutra se navršava 20 godina od ubistva Zorana Đinđića, prvog demokratski izabranog premijera u Srbiji i predsednika Demokratske stranke. Premijerka Ana Brnabić i članovi njenog kabineta položiće sutra venac na mestu na kome je Đinđić… »
"Govorio sam zoranu šta hitno mora da se uradi, nije me poslušao" Zoran Živković: Da je Đinđić preživeo, bilo bi nam…

"Govorio sam zoranu šta hitno mora da se uradi, nije me poslušao" Zoran Živković: Da je Đinđić preživeo, bilo bi nam…

Kurir 11.03.2023
U nedelju 12.marta navršava se dve decenije od ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića. Četvorica pripadnika nekadašnje Jedinice za specijalne operacije, jedan službenik Bezbednosno-informativne agencije i sedmorica članova zemunskog kriminalnog… »
Suđenje ZA ubistvo premijera Đinđića Evo kako je izgledao sudski proces i gde se danas nalaze osuđenici za atentat

Suđenje ZA ubistvo premijera Đinđića Evo kako je izgledao sudski proces i gde se danas nalaze osuđenici za atentat

Alo 11.03.2023
Početkom ove nedelje na slobodu je, nakon izdržane 20-godišnje kazne, pušten i član Zemunskog klana Dušan Krsmanović. U nedelji kada se obeležava 20 godina od ubistva premijera Zorana Đinđića iz zatvora je, posle izdržane kazne, izašao jedan… »
Ovako je izgledalo suđenje za ubistvo Zorana Đinđića: Gde su danas osuđenici?

Ovako je izgledalo suđenje za ubistvo Zorana Đinđića: Gde su danas osuđenici?

Telegraf 11.03.2023
Početkom ove nedelje na slobodu je, nakon izdržane 20-godišnje kazne, pušten i član Zemunskog klana Dušan Krsmanović. U nedelji kada se obeležava 20 godina od ubistva premijera Zorana Đinđića iz zatvora je, posle izdržane kazne, izašao jedan… »

Vesti dana »