Povezane vesti

Pevaču pao krov na glavu tokom nastupa! Zvezda Granda otkrila šta se desilo - "Završio sam tad s pevanjem"

Pevaču pao krov na glavu tokom nastupa! Zvezda Granda otkrila šta se desilo - "Završio sam tad s pevanjem"

Mondo 11.03.2023
Nekadašnji učesnik Zvezda Granda ispričao je kako je mogao nastradati na jednom svom nastupu, kada je počelo nevreme i napravilo haos. Nekadašnji učesnik Zvezda Granda ispričao je kako je mogao nastradati na jednom svom nastupu, kada je počelo… »
Zvezdi "Granda" pao krov na glavu: Progovorio o nezgodi na nastupu: "Završio sam sa pevanjem"

Zvezdi "Granda" pao krov na glavu: Progovorio o nezgodi na nastupu: "Završio sam sa pevanjem"

Blic 11.03.2023
Zvezda "Granda", Nemanja Đurđević prisetio se neprijatnih situacija na nastupima, te je otkrio da mu je na jednom slavlju pao krov na glavu. – Dešavalo se svašta da pada na mojim nastupima, padale su čaše, flaše… Bilo je neko nevremene i pao… »
Zvezdi Granda pao krov na glavu: Krenulo nevreme, sručila se ogromna kiša, voda je pala direktno na struju... Haos na nastupu

Zvezdi Granda pao krov na glavu: Krenulo nevreme, sručila se ogromna kiša, voda je pala direktno na struju... Haos na nastupu

Kurir 11.03.2023
Zvezda Granda Nemanja Đurđević prisetio se neprijatnih situacija na nastupima, te je otkrio da mu je na jednom slavlju pao krov na glavu. - Dešavalo se svašta da pada na mojim nastupima, padale su čaše, flaše… Bilo je neko nevremene i pao mi je… »

Vesti dana »