Povezane vesti

Vučić: Obaveza nam je da čuvamo mir

Vučić: Obaveza nam je da čuvamo mir

OK radio 11.03.2023
Nama je potrebna odgovorna država, koja će da čuva mir, a sve je do državnog rukovodstva, rekao je predsednik Vučić na početku obraćanja u Vranju. Najavio je da će prosečna plata u Srbiji za dve godine biti 1.000 evra. - Imamo problem što su… »
Vučić u Vranju: ,,Srbiju moramo da sačuvamo za našu decu"

Vučić u Vranju: ,,Srbiju moramo da sačuvamo za našu decu"

OK radio 11.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je boravio u Vranju, gde se u Sportskoj hali obratio građanima, ističući da je ovo prvi prvi put posle mnogo vremena da ne govori kao predsednik stranke, već kao predsednik Srbije. ,,Ponosan sam što sam… »
Vučić: Neću biti taj koji će priznati nezavisnost tzv Kosova

Vučić: Neću biti taj koji će priznati nezavisnost tzv Kosova

IndeksOnline 11.03.2023
VRANJE – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da on neće biti taj koji će priznati nezavisnost tzv. Kosova. “Znam na šta sam položio zakletvu – na Ustav Srbije i Miroslavljevo jevanđelje – i ja da budem onaj koji će da… »
Vučić: Neću biti onaj koji će potpisati nezavisnost Kosova

Vučić: Neću biti onaj koji će potpisati nezavisnost Kosova

Radio sto plus 11.03.2023
Vučić je na skupu u Vranju, kojim je počeo turneju po Srbiji u okviru formiranja Narodnog pokreta za državu, kazao da zna da je predsedničku zakletvu položio na Ustavu i Miroslavljevom jevanđelju. “Ja neću biti onaj koji će potpisati… »
Vučić Vranjancima: Vi ste čuvari naše teritorije

Vučić Vranjancima: Vi ste čuvari naše teritorije

Rešetka 11.03.2023
Vi ste čuvari naše teritorije i zato moramo da uradimo sve da živite bolje, poručio je u Vranju predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako je kazao, sve dok mu traje mandate, boriće se za Pčinjski okrug i za jug Srbije. „Ponosan sam što mogu da… »

Vesti dana »