Povezane vesti

Vreme je za bebe: Tanja Savić sa osmehom otkrila da li je treće dete dečak ili devojčica

Vreme je za bebe: Tanja Savić sa osmehom otkrila da li je treće dete dečak ili devojčica

Svet & Skandal 11.03.2023
Ispovest Tanje Savić o bivšem mužu, sinovima i planovima za budućnost Pre dve godine završena je agonija Tanje Savić koja je trajala mesecima. Pevačica je preživela traumu nakon što je njen bivši suprug Dušan Jovančević odveo sinove u… »
Tata ih ne zove, plačem mnogo! Tanja o sinovima i bivšem mužu: Otac se ne oglašava! Evo šta je rekla za alimentaciju!

Tata ih ne zove, plačem mnogo! Tanja o sinovima i bivšem mužu: Otac se ne oglašava! Evo šta je rekla za alimentaciju!

Mondo 11.03.2023
Tanja Savić otkrila je u kakvom su odnosu sada njeni sinovi s ocem, tačnije njenim bivšim mužem, kao i da li bi mu tražila alimentaciju. Tanja Savić otkrila je u kakvom su odnosu sada njeni sinovi s ocem, tačnije njenim bivšim mužem, kao i da li… »
"Dobila sam starateljstvo" Tanja Savić o bivšem mužu, novoj ljubavi, fitnes instruktoru, već smislila i ime za ćerku

"Dobila sam starateljstvo" Tanja Savić o bivšem mužu, novoj ljubavi, fitnes instruktoru, već smislila i ime za ćerku

Kurir 11.03.2023
Tanja Savić prethodnih godina prošla je kroz agoniju nakon što je njen bivši suprug Dušan Jovančević odveo njihove sinove u Australiju. Decačci su sada sa majkom u Srbiji, a pevačica otkriva da joj je trebalo mnogo truda kako bi sinove izvela na… »
(Video) "volela bih da dobijem ćerku, smislila sam i ime": Tanja Savić progovorila o novoj ljubavi, fitnes instruktoru i…

(Video) "volela bih da dobijem ćerku, smislila sam i ime": Tanja Savić progovorila o novoj ljubavi, fitnes instruktoru i…

Blic 11.03.2023
Pevačica Tanja Savić kaže da na ljubavnom planu nema nikakvih promena kod nje, te da nakon razvoda uživa u slobodi. Priznaje da se potpuno posvetila sebi, sinovima, ali ne krije da bi volela da pronađe ljubav za celi život i dobije ćerku. - Nema… »

Vesti dana »