Povezane vesti

Izložba glumice Katarine Žutić na Zlatiboru

Izložba glumice Katarine Žutić na Zlatiboru

Politika 11.03.2023
Druga samostalna izložba glumice Katarine Žutić otvorena je sinoć u galeriji Kulturnog centra „Zlatibor”. Njeni akvareli pripadaju cilusu „Moja klimatska meno promena”, a slike izložene na Zlatiboru radila je poslednjih meseci i nazvala ih je… »
Moja klimatska meno promena: Izložba glumice Katarine Žutić na Zlatiboru koja je inspirisana prirodom!

Moja klimatska meno promena: Izložba glumice Katarine Žutić na Zlatiboru koja je inspirisana prirodom!

Kurir 11.03.2023
U Domu kulture na Zlatiboru, u petak 10. marta otvorena je druga samostalna izložba glumice Katarine Žutić. Njeni akvareli pripadaju cilusu "Moja klimatska meno promena", a slike izložene na Zlatiboru radila je poslednjih meseci i nazvala ih je… »
„Prošlo je vreme izlazaka i ludovanja“: Izložba akvarela glumice Katarine Žutić na Zlatiboru

„Prošlo je vreme izlazaka i ludovanja“: Izložba akvarela glumice Katarine Žutić na Zlatiboru

Nova 11.03.2023
U Domu kulture na Zlatiboru, juče je otvorena druga samostalna izložba glumice Katarine Žutić. Njeni akvareli pripadaju ciklusu ’Moja klimatska meno promena’, a slike izložene na Zlatiboru radila je poslednjih meseci i nazvala ih je jednostavno… »

Vesti dana »