Povezane vesti

Roditelji su mi rekli "ne"! Džejla otkrila šta su joj njeni branili dok se takmičila u Zvezdama Granda - nije poslušala!

Roditelji su mi rekli "ne"! Džejla otkrila šta su joj njeni branili dok se takmičila u Zvezdama Granda - nije poslušala!

Mondo 11.03.2023
Džejla Ramović je pobedila u Zvezdama Granda, a u prvom krugu takmičenja se suprotstavila roditeljima i uradila po svome. Džejla Ramović je pobedila u Zvezdama Granda, a u prvom krugu takmičenja se suprotstavila roditeljima i uradila po svome… »
"Moji su bili protiv toga": Džejla Ramović po prvi put otkrila šta su joj roditelji zamerili kada se pojavila u "Zvezdama…

"Moji su bili protiv toga": Džejla Ramović po prvi put otkrila šta su joj roditelji zamerili kada se pojavila u "Zvezdama…

Blic 11.03.2023
Pevačica i pobednica "Zvezda Granda", Džejla Ramović, priznaje da su njeni roditelji bili protiv pojavljivanja u istoimenom takmičenju sa pesmom "Tihi ubica". – Moji su bili protivnici pojavljivanja mene sa pesmom „Tihi ubica" u prvom krugu. Rekli… »
"Moji su bili protiv.." Džejla Ramović po prvi put otkrila šta su joj roditelji zamerili dok se takmičila u Zvezdama Granda

"Moji su bili protiv.." Džejla Ramović po prvi put otkrila šta su joj roditelji zamerili dok se takmičila u Zvezdama Granda

Kurir 11.03.2023
Pevačica i pobednica "Zvezda Granda", Džejla Ramović, priznaje da su njeni roditelji bili protiv pojavljivanja u istoimenom takmičenju sa pesmom "Tihi ubica". - Moji su bili protivnici pojavljivanja mene sa pesmom „Tihi ubica" u prvom krugu. Rekli… »

Vesti dana »