Povezane vesti

"Narcisi, zlostavljači": Ana Nikolić priznala da joj je žao zbog razvoda od Raste - Između dva zla izabrala sam manje

"Narcisi, zlostavljači": Ana Nikolić priznala da joj je žao zbog razvoda od Raste - Između dva zla izabrala sam manje

Mondo 11.03.2023
Ana Nikolić i Rasta imali su veliku ljubav koja je u jednom momentu završena, a pevačica je razvod zatražila kad ga je najviše volela. Ana Nikolić i Rasta imali su veliku ljubav koja je u jednom momentu završena, a pevačica je razvod zatražila… »
"Žao Mi je što sam se razvela od raste": Ana Nikolić otvorila dušu: "Papire za razvod sam podnela kad sam ga najviše…

"Žao Mi je što sam se razvela od raste": Ana Nikolić otvorila dušu: "Papire za razvod sam podnela kad sam ga najviše…

Blic 11.03.2023
Pevačica Ana Nikolić otkrila je trenutni emotivni status. Iako je jako volela bivšeg supruga, repera Stefana Đurića Rastu, Ana je rešila da stavi tačku na taj brak zbog sreće svoje ćerke Tare. - Jesi li ti sada slobodna i srećna? - pitala je… »
"Dva narcisa, zlostavljača" Ana Nikolić progovorila o razvodu sa Rastom pa otkrila da li ima novog dečka

"Dva narcisa, zlostavljača" Ana Nikolić progovorila o razvodu sa Rastom pa otkrila da li ima novog dečka

Kurir 11.03.2023
Pevačica Ana Nikolić progovorila je o razvodu od repera Stefana Đurića Raste i otkrila trenutni emotivni status. Iako ga je jako volela, Ana je presekla zbog sreće svoje ćerke Tare. - Jesi li ti sada slobodna i srećna? - pitala je Sanja… »
Ana Nikolić progovorila o razvodu sa rastom: Otkrila trenutni emotivni status

Ana Nikolić progovorila o razvodu sa rastom: Otkrila trenutni emotivni status

Večernje novosti 11.03.2023
PEVAČICA Ana Nikolić progovorila je o razvodu od repera Stefana Đurića Raste i otkrila trenutni emotivni status. Foto: N. Skenderija Iako ga je jako volela, Ana je presekla zbog sreće svoje ćerke Tare. - Slobodna i sama, srećna sam svakako, to mi… »

Vesti dana »