Povezane vesti

Bežala sam, pa naišla na ćutljivog sociopatu! Kija Kockar prozvala Slobu - najgore sam prošla od svih žena u porodici!

Bežala sam, pa naišla na ćutljivog sociopatu! Kija Kockar prozvala Slobu - najgore sam prošla od svih žena u porodici!

Mondo 11.03.2023
Kija Kockar je govorila o muškarcima u svom životu i otkrila kakvo je ona imala iskustvo do sada u ljubavnim odnosima. Kija Kockar je govorila o muškarcima u svom životu i otkrila kakvo je ona imala iskustvo do sada u ljubavnim odnosima. Kristina Kija… »
"Zadesio me ćutljivi sociopata": Kija Kockar oplela po bivšem mužu Slobi Radanoviću: "Najgore sam prošla od svih"

"Zadesio me ćutljivi sociopata": Kija Kockar oplela po bivšem mužu Slobi Radanoviću: "Najgore sam prošla od svih"

Blic 11.03.2023
Pobednica rijalitija "Zadruga 1" Kristina Kija Kockar javno je potkačila bivšeg muža, pevača Slobodana Radanovića. Kija Kockar je, naime, progovorila o bivšem suprugu i nije imala dlake na jeziku. - Ja sam bežala od muškaraca koji liče na mog… »
"Naišla sam na ćutljivog sociopatu" Kija Kockar žestoko potkačila Slobu: Od svih sam ja najgore prošla!

"Naišla sam na ćutljivog sociopatu" Kija Kockar žestoko potkačila Slobu: Od svih sam ja najgore prošla!

Kurir 11.03.2023
Kija Kockar, rijaliti pobednica i pevačica, gostovala je u emisiji i otkrila da je ona nažalost, kao i žene u njenoj porodici imala loše iskustvo u izboru muškarca. Tema emisije su istraživanja o tome na kakve tipove muškaraca žene najčešće… »

Vesti dana »