Povezane vesti

SAD bi da vaspitava?! Slavnić urlao na Anđelu, rekao joj kako da se ponaša ako hoće da bude s njim: Kad kažem "stani"…

SAD bi da vaspitava?! Slavnić urlao na Anđelu, rekao joj kako da se ponaša ako hoće da bude s njim: Kad kažem "stani"…

Kurir 12.03.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su raskinuli, a onda se Slavnić vratio u rehabilitaciju, gde je ona plakala i "očitao" joj lekciju o ponašanju. - Što ćutiš? Ja sam hteo sa tobom da pričam o svemu ovome, samo si me ubrzala. Tebi očigledno… »
Ana likuje: Zvezdan šutnuo Anđelu kao krpu zbog Maje, Đuričićeva potpuno izgubila razum

Ana likuje: Zvezdan šutnuo Anđelu kao krpu zbog Maje, Đuričićeva potpuno izgubila razum

Svet & Skandal 12.03.2023
Zvezdan raskinuo sa Anđelom zbog Maje Marinković Sinoć je bilo veoma burno u Zadruzi. Zvezdan Slavnić je divljao kao i svake prethodne večeri, a povod njegove histerija ovog puta nije bila bivša partnerka Ana Ćurčić, već ljubavnica Anđela… »
Zvezdan Slavnić šutnuo Anđelu zbog Maje Marinković (VIDEO)

Zvezdan Slavnić šutnuo Anđelu zbog Maje Marinković (VIDEO)

Vesti online 12.03.2023
Zvezdan Slavnić raskinuo je sinoć sa Anđelom Đuričić zbog Maje Marinković, nakon čega se ona rasplakala i jadala Lepom Mići. – Kako si me sada izblamirao, to je moje mišljenje – rekla je Anđela. – Ti se sada dereš, neću više da budem… »
Zvezdan Slavnić šutnuo Anđelu zbog Maje Marinković: Orila se Zadruga od njenog plača, prekršila pravilo, preti joj kazna

Zvezdan Slavnić šutnuo Anđelu zbog Maje Marinković: Orila se Zadruga od njenog plača, prekršila pravilo, preti joj kazna

Blic 12.03.2023
Zvezdan Slavnić raskinuo je sinoć sa Anđelom Đuričić zbog Maje Marinković, nakon čega se ona rasplakala i jadala Lepom Mići. Zvezdan je rekao da je ostavio Anđelu zbog njenog bezobrazluka i toga što je iskoristila priliku kako bi Maji… »
Anđela Đuričić plače i jeca! Zvezdan je ostavio zbog Maje Marinković! (VIDEO)

Anđela Đuričić plače i jeca! Zvezdan je ostavio zbog Maje Marinković! (VIDEO)

Svet plus 12.03.2023
Anđela Đuričić plače i jeca! Zvezdan Slavnić je ostavio zbog Maje Marinković! On joj je naime tokom pauze za reklame saopštio da je ostavlja zbog bezobrazluka i toga što je iskoristila priliku kako bi Maji Marinković vratila za sve i poslala je… »
Zvezdan šutnuo Anđelu! Orilo se celo Šimanovce od Crnogorkinog plača, a evo šta je razlog raskida (video)

Zvezdan šutnuo Anđelu! Orilo se celo Šimanovce od Crnogorkinog plača, a evo šta je razlog raskida (video)

Kurir 12.03.2023
Zvezdan Slavnić odveo je Anđelu Đuričić u sobu za rehabilitaciju, te joj je tom prilikom očitao bukvicu i saopštio kako više ne želi da bude sa njom. - Kako si me sada izblamirao, to je moje mišljenje - rekla je Anđela. - Ti se sada dereš… »
Zvezdan otkačio Anđelu, sve se orilo od njenog plača! Šutnuo je, a tek da čujete šta je razlog raskida! (video)

Zvezdan otkačio Anđelu, sve se orilo od njenog plača! Šutnuo je, a tek da čujete šta je razlog raskida! (video)

Mondo 12.03.2023
Zvezdan Slavnić raskinuo je sa Anđelom Đuričić koja je nakon toga završila u suzama. Zvezdan Slavnić raskinuo je sa Anđelom Đuričić koja je nakon toga završila u suzama. Učesnik Zadruge Zvezdan Slavnić koji je poslednjih dana u centru… »

Vesti dana »