Povezane vesti

Mijatović o Partizanu: Moji porodični i poslovni planovi su vezani za Španiju

Mijatović o Partizanu: Moji porodični i poslovni planovi su vezani za Španiju

Politika 12.03.2023
MADRID – Posle najnovijih dešavanja, loših rezultata i spekulacija o navodnoj smeni rukovodstva u fudbalskom klubu Partizan, na raznim portalima se pojavila vest, koja me je jako iznenadila, da sam prihvatio mogućnost povratka u Partizan na funkciju… »
Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju, crno-belima puno sreće

Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju, crno-belima puno sreće

Sportski žurnal 12.03.2023
Nekadašnjeg igrača crno-belih iznenadila vest o njegovom povratku. Čuveni igrač crno-belih Predrag Mijatović istakao je da ga je iznenadila vest o njegovom povratku u Partizan. – Posle najnovijih dešavanja, loših rezultata i spekulacija o… »
Oglasio se Mijatović: „Bez obzira na veliku ljubav ka Partizanu moji planovi su vezani za Španiju!“

Oglasio se Mijatović: „Bez obzira na veliku ljubav ka Partizanu moji planovi su vezani za Španiju!“

Hot sport 12.03.2023
Neće doći! Fudbalski klub Partizan nalazi se u turbulentnom periodu – rezultati i igra su loši, a navijači nezadovoljni. Naravno, nameće se pitanje ostanka uprave na stadionu u Humskoj, a na portalima se pojavila informacija da bi Predrag… »
Mijatović o Partizanu: Klub ima predsednika, moji planovi su vezani za Španiju

Mijatović o Partizanu: Klub ima predsednika, moji planovi su vezani za Španiju

Večernje novosti 12.03.2023
LEGENDARNI srpski fudbaler Predrag Mijatović ostao je iznenađen kad je video da se on pominje kao novi predsednik Partizana. FOTO: N. Paraušić - Posle najnovijih dešavanja, loših rezultata i spekulacija o navodnoj smeni rukovodstva u fudbalskom… »
Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju

Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju

N1 Info 12.03.2023
Partizan posrće, trka za titulu u Srbiji je gotovo izgubljena, priča se o smeni rukovodstva, a kad god je takva situacija u Humskoj, pominje se i ime legendarnog Predraga Mijatovića. Posle najnovijih dešavanja, loših rezultata i spekulacija o… »
Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju

Mijatović o Partizanu: Moji planovi su vezani za Španiju

Sport klub 12.03.2023
Podeli : Partizan posrće, trka za titulu u Srbiji je gotovo izgubljena, priča se o smeni rukovodstva, a kad god je takva situacija u Humskoj, pominje se i ime legendarnog Predraga Mijatovića. Posle najnovijih dešavanja, loših rezultata i spekulacija… »

Vesti dana »