Povezane vesti

VIDEO Stravičan snimak tuče u Beogradu: Pesnicama i motkama tukli mladića koji leži na betonu, devojka ih molila da…

VIDEO Stravičan snimak tuče u Beogradu: Pesnicama i motkama tukli mladića koji leži na betonu, devojka ih molila da…

Nova 12.03.2023
Na društvenim mrežama pojavio se snimak stravične tuče koja se dogodila tokom vikenda u Beogradu. „Dok sam išao ka klubu „Drugstore“ spazio sam sa druge strane ulice ispred Moto Klub Bezbednosti neku tuču. Izgledalo je kao da njih jedno 5-6… »
Mladića na betonu divljački tuku pesnicama i motkama: Devojka uzalud moli da prestanu, snimak jezivog nasilja u Beogradu…

Mladića na betonu divljački tuku pesnicama i motkama: Devojka uzalud moli da prestanu, snimak jezivog nasilja u Beogradu…

Kurir 12.03.2023
BEOGRAD - Na društvenim mrežama pojavio se snimak stravične tuče koja se dogodila tokom vikenda u Beogradu. „Dok sam išao ka klubu „Drugstore“ spazio sam sa druge strane ulice ispred Moto-klub Bezbednosti neku tuču. Izgledalo je kao da njih… »
Opšta tuča u Beogradu: Razjarenu grupu mladića pokušala da razdvoji devojka, ali nije uspela

Opšta tuča u Beogradu: Razjarenu grupu mladića pokušala da razdvoji devojka, ali nije uspela

Telegraf 12.03.2023
Zasad nije poznato da li je eventualno policija reagovala povodom tuče. Takođe, nije poznato ni da je neko povređen. Na društvenim mrežama pojavio se snimak stravične tuče koja se navodno dogodila tokom vikenda u Beogradu. - Dok sam išao ka klubu… »
Jeziv snimak tuče u Beogradu: Petorica mladića udaraju momka na zemlji, devojka ih uzalud moli da stanu (video)

Jeziv snimak tuče u Beogradu: Petorica mladića udaraju momka na zemlji, devojka ih uzalud moli da stanu (video)

Blic 12.03.2023
Na društvenim mrežama pojavio se snimak stravične tuče koja se dogodila tokom vikenda u Beogradu. - Dok sam išao ka klubu "Drugstore“ spazio sam sa druge strane ulice ispred Moto Klub Bezbednosti neku tuču. Izgledalo je kao da njih jedno 5-6… »
Jeziv snimak tuče u Beogradu: Petorica mladića udaraju momka na zemlji, devojka ih uzalud moli da stanu (video)

Jeziv snimak tuče u Beogradu: Petorica mladića udaraju momka na zemlji, devojka ih uzalud moli da stanu (video)

Blic 12.03.2023
Na društvenim mrežama pojavio se snimak stravične tuče koja se dogodila tokom vikenda u Beogradu. - Dok sam išao ka klubu "Drugstore“ spazio sam sa druge strane ulice ispred Moto Klub Bezbednosti neku tuču. Izgledalo je kao da njih jedno 5-6… »
Stravična tuča u Beogradu! Njih 5 brutalno gaze mladića - pesnicama, nogama i motkama, devojka moli da prestanu (video)

Stravična tuča u Beogradu! Njih 5 brutalno gaze mladića - pesnicama, nogama i motkama, devojka moli da prestanu (video)

Mondo 12.03.2023
Snimak brutalnog nasilja je najpre objavljen na Instagram stranici "Moj_beo_grad", a potom se proširio na društvenim mrežama. Snimak brutalnog nasilja je najpre objavljen na Instagram stranici "Moj_beo_grad", a potom se proširio na društvenim… »

Vesti dana »