Povezane vesti

Branislav Lečić iskreno o svemu što ga je snašlo! Prvi put pred kamerama Kurir televizije priznao kako danas živi posle…

Branislav Lečić iskreno o svemu što ga je snašlo! Prvi put pred kamerama Kurir televizije priznao kako danas živi posle…

Kurir 12.03.2023
Večerašnji gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji je Branislav Lečić. Jedan od naših najpopularnijih glumaca i nekadašnji ministar kulture u otvorenom razgovoru sa Ljiljanom Stanišić prvi put govori na osetljive teme i odgovara na sva… »
Branislav Lečić iskreno o svemu što ga je snašlo! Prvi put pred kamerama Kurir TV priznao kako danas živi posle svega

Branislav Lečić iskreno o svemu što ga je snašlo! Prvi put pred kamerama Kurir TV priznao kako danas živi posle svega

Mondo 12.03.2023
Večerašnji gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji je Branislav Lečić. Večerašnji gost emisije "Sceniranje" na Kurir televiziji je Branislav Lečić. Jedan od naših najpopularnijih glumaca i nekadašnji ministar kulture u otvorenom razgovoru… »
"To je bio totalni krah"! Branislav Lečić u Sceniranju: Duša mi je plakala kad su me optužile za silovanje! Pred bogom sam…

"To je bio totalni krah"! Branislav Lečić u Sceniranju: Duša mi je plakala kad su me optužile za silovanje! Pred bogom sam…

Kurir 12.03.2023
Branislav Lečić otvorio je dušu u emisiji "Sceniranje" koja će večeras biti premijerno emitovana od 21 čas na Kurir televiziji i priznao da mu je duša plakala kad je saznao iz medija da je on glumac na kojeg najpre koleginica Danijela Štajfeld, a… »

Vesti dana »