Povezane vesti

Pevač bio svedok afere "mito u grandu" Ovu ključnu rečenicu je Snežana Đurišić izgovorila Dušanu: "sve sam čuo"

Pevač bio svedok afere "mito u grandu" Ovu ključnu rečenicu je Snežana Đurišić izgovorila Dušanu: "sve sam čuo"

Blic 12.03.2023
Jedan od takmičara ovogodišnje sezone za zvezdu "Granda", Rajo Simonović, tvrdi da je bio svedok navodne afere mito u "Zvezdama Granda". Naime, on odgovorno tvrdi da mentorka Snežana Đurišić nije tražila novac od kandidata Dušana Vukadinovića… »
Pevač iz Podgorice bio svedok afere Mito u grandu: Ovu ključnu rečenicu je Snežana Đurišić izgovorila Dušanu, Rajo je…

Pevač iz Podgorice bio svedok afere Mito u grandu: Ovu ključnu rečenicu je Snežana Đurišić izgovorila Dušanu, Rajo je…

Kurir 12.03.2023
Crnogorski pevač Rajo Simonović u trećem krugu emisije Zvezde Granda osvojio je svih 6 glasova i prošao direktno u sledeći krug. O svom iskustvu, radu sa mentorkom Snežanom Đurišić, kao i aferi "Mito" govorio je za mondo.me. Naime, kao bomba… »
Bio je svedok afere mito u grandu! Pevač otkrio šta je čuo - Snežana je Dušanu izgovorila jednu ključnu rečenicu!

Bio je svedok afere mito u grandu! Pevač otkrio šta je čuo - Snežana je Dušanu izgovorila jednu ključnu rečenicu!

Mondo 12.03.2023
Učesnik takmičenja "Zvezde Granda", Rajo Simonović, progovorio je o aferi mito koja je kao bomba odjeknula u javnosti. Učesnik takmičenja "Zvezde Granda", Rajo Simonović, progovorio je o aferi mito koja je kao bomba odjeknula u javnosti. Članica… »

Vesti dana »