Povezane vesti

Naša i sudbina Ukrajine biće rešena u direktnom dogovoru Vašingtona i Moskve, neće se o tome pitati Makron, Šolc i…

Naša i sudbina Ukrajine biće rešena u direktnom dogovoru Vašingtona i Moskve, neće se o tome pitati Makron, Šolc i…

Nova 12.03.2023
Novinar i politički analitičar Cvijetin Milivojević bio je gost podcasta "Dobar, loš, zao". Između ostalog govorio je i o tome ko će rešavati našu, ali i sudbinu Ukrajine. Pogledajte celokupno gostovanje Cvijetina Milivojevića u podcastu… »
Vučić i Dačić su 2013. godine potrčali da potpišu, na prvo čitanje, nešto što apsolutno nije imalo veze sa srpskim…

Vučić i Dačić su 2013. godine potrčali da potpišu, na prvo čitanje, nešto što apsolutno nije imalo veze sa srpskim…

Nova 12.03.2023
Kada već nije uspeo da, u agendu o pregovorima, ubaci pitanje imovine naših ljudi na Kosovu i Metohiji, Vučić je trebalo da se povuče iz pregovora sa Prištinom, rekao je za podkast "Dobar, loš, zao", novinar i politički analitičar Cvijetin… »
Ja bih voleo kada bi Vučić rekao da ništa nije potpisao, ali i da ništa nije prihvatio u Briselu, podržavam ga u tome da…

Ja bih voleo kada bi Vučić rekao da ništa nije potpisao, ali i da ništa nije prihvatio u Briselu, podržavam ga u tome da…

Nova 12.03.2023
"O svakom predlogu koji ima dobru nameru, treba razgovarati", smatra novinar i politički analitičar Cvijetn Milivojević, gostujući u podkastu "Dobar, loš, zao". „Ali to da mi moramo prihvatiti nešto, zato što se toga setio Šolc, Makron i u ovom… »

Vesti dana »