Povezane vesti
Nemački ambasador Kosovu i Srbiji: Nemojte izgubiti autobus!
Insajder 12.03.2023
Ambasador Nemačke na Kosovu Jern Rode poručio je danas Kosovu i Srbiji da "ne izgube autobus" - sporazumu o normalizaciji odnosa i "mapi puta" za njegovo sprovođenje. Na Tviteru je napisao: "Dogovor je blizu. Kosovo će mnogo dobiti. Kosovo mora da… »
Rode: dogovor je na dohvat ruke - Priština da formira ZSO, a obe strane da ne propuste priliku
Euronews 12.03.2023
Ambasador Nemačke u Prištini Jorn Rode ocenio je da Priština treba da ispuni obavezu i formira Zajednicu srpskih opština (ZSO), a da obe strane ne treba da propuste priliku na predstojećim razgovorima u Ohridu. Rode je u objavi na Tviteru pružio… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana