Povezane vesti

Duljaj: Igrači Partizana su posle dužeg vremena uživali u fudbalu

Duljaj: Igrači Partizana su posle dužeg vremena uživali u fudbalu

Sportski žurnal 12.03.2023
Partizan je slavio 3:0 protiv ekipe Mladosti u 26. kolu Super lige Srbije. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je večeras da je zadovoljan pobedom svog tima nad ekipom Mladosti u Lučanima. Partizan je slavio 3:0 protiv ekipe Mladosti u 26… »
Duljaj: Igrači Partizana su posle dužeg vremena uživali u fudbalu

Duljaj: Igrači Partizana su posle dužeg vremena uživali u fudbalu

Dnevnik 12.03.2023
LUČANI: Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj izjavio je da je zadovoljan pobedom svog tima nad ekipom Mladosti u Lučanima. Partizan je večeras slavio 3:0 protiv ekipe Mladosti u 26. kolu Superlige Srbije. Mogu da budem zadovoljan igrom, rezultat je… »
Duljaj: "Uživali su u fudbalu, konačno..."

Duljaj: "Uživali su u fudbalu, konačno..."

Sportske.net 12.03.2023
Ekipa Partizana je uspela da savlada Mladost iz Lučana sa 0:3 i to na gostovanjju, a posle utakmice Igor Duljaj je istakao svoje zadovoljstvo. "Zadovoljan sam igrom, reuzultat je bitan. Mladost je uvek neugodan protivnik, posebno na ovom terenu. Ono što… »
Ubedljiva pobeda partizana: Mladost se dobro držala, ali su izabranici Igora Duljaja ubacili u drugu brzinu i na kraju lako…

Ubedljiva pobeda partizana: Mladost se dobro držala, ali su izabranici Igora Duljaja ubacili u drugu brzinu i na kraju lako…

Hot sport 12.03.2023
Iako nisu najbolje plasirani na tabeli, Lučani su tradicionalno nezgodno gostovanje za sve ekipe. Partizan je danas u okviru 26. kola Superlige Srbije gostovao ekipi Mladosti iz Lučana. „Crno-beli“ se nalaze u ozbiljnoj krizi rezultata i drugo mesto… »
Duljaj Zadovoljan: ‘Ono što mene raduje, jeste da su igrači ispunili ono što sam im rekao!’

Duljaj Zadovoljan: ‘Ono što mene raduje, jeste da su igrači ispunili ono što sam im rekao!’

Hot sport 12.03.2023
Ubedljiva pobeda nakon mučenja u prvom delu susreta! Partizan je danas u okviru 26. kola Superlige Srbije gostovao ekipi Mladosti iz Lučana. Slavili su gosti iz Beograda sa 0:3, golovima Martkovića, Meniga i Natha. ‘Zadovoljan sam igrom, reuzultat je… »
Partizan konačno pobedio - čekao je skoro mesec dana! Var drama, tri gola i prvenac Igora Duljaja!

Partizan konačno pobedio - čekao je skoro mesec dana! Var drama, tri gola i prvenac Igora Duljaja!

Mondo 12.03.2023
Partizan slavio u Lučanima. Partizan slavio u Lučanima. Partizan je konačno pobedio, posle skoro mesec dana je došao do trijumfa. U Lučanima je savladao Mladost - 3:0 (0:0). Bio je to prvenac za Igora Duljaja na klupi crno-belih i prvo slavlje za… »
Prvenac Igora Duljaja: Marković, Menig i Natho prošli Lučane

Prvenac Igora Duljaja: Marković, Menig i Natho prošli Lučane

N1 Info 12.03.2023
Pobedio je i Igor Duljaj – fudbaleri Partizana trijumfovali su u Lučanima (3:0), u poslednjoj utakmici nedeljnog programa 26. Kola Mocart bet Super lige. Tok meča u tekstualnoj formi mogli ste da pratite na sajtu Sport kluba. Trijumf s posvetom šefu… »
Prvenac Igora Duljaja na klupi Partizana: Crno-beli se u Lučanima raspucali u nastavku

Prvenac Igora Duljaja na klupi Partizana: Crno-beli se u Lučanima raspucali u nastavku

Euronews 12.03.2023
Fudbaleri Partizana su prekinuli seriju od četiri vezana meča bez trijumfa, tako što su u Lučanima bili bolji od Mladosti sa 3:0 (0:0) u okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Strelci za crno-bele bili su Svetozar Marković, Kvinsi Menig i… »
Igrači su konačno uživali u fudbalu! Duljaj se oglasio posle pobede Partizana: Ovo ne sme da nas zavara!

Igrači su konačno uživali u fudbalu! Duljaj se oglasio posle pobede Partizana: Ovo ne sme da nas zavara!

Mondo 12.03.2023
Igor Duljaj pričao posle pobede Partizana u Lučanima. Igor Duljaj pričao posle pobede Partizana u Lučanima. Partizan je dočekao pobedu, posle skoro mesec dana upisao je trijumf, savladao je Mladost u Lučanima (3:0). Ujedno je to bio i prvenac za… »
Tvrdo u lučanima: Mreže Mladosti i Partizan za sada miruju!

Tvrdo u lučanima: Mreže Mladosti i Partizan za sada miruju!

Hot sport 12.03.2023
Iako nisu najbolje plasirani na tabeli, Lučani su tradicionalno nezgodno gostovanje za sve ekipe. Partizan je danas u okviru 26. kola Superlige Srbije gostovao ekipi Mladosti iz Lučana. „Crno-beli“ se nalaze u ozbiljnoj krizi rezultata i drugo mesto… »

Vesti dana »