Povezane vesti
Gruzijski premijer poručio Zelenskom da se ne meša u unutrašnje stvari Gruzije
Euronews 13.03.2023
Gruzijski premijer Irakli Garibašvili optužio je danas ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da se, komentarišući prošlonedeljne proteste u Tbilisiju, umešao u političku situaciju u Gruziji. Zelenski je podržao demonstracije održane u Tbilisiju u… »
Premijer Gruzije kritikovao lidere Ukrajine: "Umešani su u proteste u Tbilisiju"
Telegraf 13.03.2023
On je poručio da bi ukrajinske vlasti "trebalo da vode više računa o sebi i svojoj zemlji" Gruzijski premijer Irakli Garibašvili zamerio je ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom i drugim ukrajinskim političarima zbog njihove podrške protestima u… »
Premijer Gruzije: Zelenski je umešan u proteste u Tbilisiju
Blic 12.03.2023
Gruzijski premijer Irakli Garibašvili kritikovao je ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog i druge ukrajinske političare zbog njihove podrške protestima u Tbilisiju. - Kako čovek koji je je na čelu zemlje koja je u ratu nađe vremena da reaguje na… »
Vesti dana »
Suđenje aktivistima ponovo odloženo: Svi čekaju 5. maj (FOTO, VIDEO)
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 22 povezane
Novosadski studenti pozivaju na protest protiv Mrdićevih zakona: "Ovo je pitanje slobode, ne pristajemo na tužilaštvo pod kontrolom vlasti"
Pravda pre 4 satijoš 10 povezanih
Počinje elektronsko podnošenje prijava za upis dece u vrtić na portalu e-Uprava
N1 Info pre 2 satajoš 18 povezanih
Vremenska prognoza za utorak, 3. februar: Sutra promenljivo i toplije
Beta pre 7 minutajoš 17 povezanih




