Povezane vesti

Godišnjica velike tragedije: Pre 8 godina pao helikopter Vojske Srbije, poginulo 7 osoba, uključujući i bebu

Godišnjica velike tragedije: Pre 8 godina pao helikopter Vojske Srbije, poginulo 7 osoba, uključujući i bebu

Telegraf 13.03.2023
Stradala su četiri pripadnika Vojske Srbije, dva pilota i dva tehničara, dvoje medicinskih radnika iz Novog Pazara i beba stara pet dana iz Novog Pazara. Danas se navršava osam godina od kada se srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije. Tom… »
Obeležena godišnjica helikopterske tragedije u kojoj je poginulo šest osoba i beba

Obeležena godišnjica helikopterske tragedije u kojoj je poginulo šest osoba i beba

Danas 13.03.2023
Kolege i prijatelji posade helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji je pao na današnji dan 2015. godine, obeležile su danas, paljenjem sveća na mestu pada, godišnjicu tragedije, koja je do danas ostala nerasvetljena, jer je tužilaštvo zaključilo da… »
Obeležena osma godišnjica pada helikoptera (FOTO)

Obeležena osma godišnjica pada helikoptera (FOTO)

Insajder 13.03.2023
Kolege i prijatelji posade transportnog helikoptera Mi-17 Vojske Srbije koji se srušio 13. marta 2015. godine u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na povratku iz Raške odakle je prevozio životno ugroženu bebu iz Novog Pazara… »
Obeležena godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Glas Amerike 13.03.2023
BEOGRAD- Kolege i prijatelji posade helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji je pao na današnji dan 2015. godine, obeležile su paljenjem sveća na mestu pada, godišnjicu tragedije, koja je do danas ostala nerasvetljena, jer je tužilaštvo zaključilo da… »
Osam godina od pada helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Osam godina od pada helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Insajder 13.03.2023
Danas se navršava osam godina od kada se u blizini Beograda srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije, a poginulo sedam osoba. Helikopter se srušio 13. marta, 2015. u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na povratku iz Raške… »
Osam godina od pada vojnog helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Osam godina od pada vojnog helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Novi magazin 13.03.2023
Danas se navršava osam godina od kada se u blizini Beograda srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije a poginulo sedam osoba. Helikopter se srušio 13. marta, 2015. u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na povratku iz Raške… »
Danas se navršava osam godina od pada vojnog helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Danas se navršava osam godina od pada vojnog helikoptera kod Surčina i pogibije sedam osoba

Danas 13.03.2023
Danas se navršava osam godina od kada se u blizini Beograda srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije a poginulo sedam osoba. Helikopter se srušio 13. marta, 2015. u širem rejonu aerodroma „Nikola Tesla“ u Surčinu, na povratku iz Raške… »
Osam godina od pada vojnog helikoptera koji je prevozio bebu: Tragedija za koju niko nije odgovarao

Osam godina od pada vojnog helikoptera koji je prevozio bebu: Tragedija za koju niko nije odgovarao

Radio 021 13.03.2023
Danas se navršava osam godina od kada se u blizini Beograda srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije a poginulo sedam osoba. Helikopter se srušio 13. marta 2015. u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na povratku iz Raške odakle… »

Vesti dana »