Povezane vesti

Dosta je bilo nasilja: Ovaj zadrugar je konačno sproveden u zatvor VIDEO

Dosta je bilo nasilja: Ovaj zadrugar je konačno sproveden u zatvor VIDEO

Svet & Skandal 13.03.2023
Sukob u Zadruzi naveo je produkciju da reaguje Marko Stefanović i Sanja Grujić ušli su u žestok sukob zbog Markove ljubomore, a potom je obična svađa eskalirala u novi karambol. Marko je Sanji ljubomorisao zbog Bilala Brajlovića. Printscreen – I… »
Ja izgledam kao bog a ti imaš celulit na gu*ici! Čupao je iz sve snage i ostao bez tromesečnog honorara - haos u Zadruzi

Ja izgledam kao bog a ti imaš celulit na gu*ici! Čupao je iz sve snage i ostao bez tromesečnog honorara - haos u Zadruzi

Mondo 13.03.2023
Zadrugar Marko Stefanović imao je napad ljubomore zbog Bilala Brajlovića, zbog čega je ušao u sukob sa devojkom Sanjom Grujić, a potom završio u zatvoru. Zadrugar Marko Stefanović imao je napad ljubomore zbog Bilala Brajlovića, zbog čega je ušao… »
Ogromne novčane kazne, pa zatvor! Vanredne mere u Zadruzi zbog šokantnog ponašanja - oni su ostali bez mesečnih honorara…

Ogromne novčane kazne, pa zatvor! Vanredne mere u Zadruzi zbog šokantnog ponašanja - oni su ostali bez mesečnih honorara…

Blic 12.03.2023
Danas je u rijalitiju "Zadruga" došlo do velikog sukoba između Sanje Grujić i Marka Stefanovića, koji nisu birali sredstva kojim će se obračunati. Naime, došlo je do nove ljubavne drame među njima, usledilo je i polivanje i gađanje, a… »
Obezbeđenje sa svih strana! Zadrugar imao napad ljubomore, nastao haos: "Ja sam momak koji izgleda kao bog, a ti?"

Obezbeđenje sa svih strana! Zadrugar imao napad ljubomore, nastao haos: "Ja sam momak koji izgleda kao bog, a ti?"

Blic 12.03.2023
Zadrugar Marko Stefanović imao je napad ljubomore zbog Bilala Brajlovića, zbog čega je ušao u sukob sa devojkom Sanjom Grujić, a potom je nastao žestoki karambol. - I ti svaki put plačeš kad imaš odnos sa mnom jer me više ne privlačiš -… »

Vesti dana »