Povezane vesti

Dejan Stanković: Ne želimo da od nas prave budale

Dejan Stanković: Ne želimo da od nas prave budale

Sportski žurnal 13.03.2023
Srce mi krvari zbog ovih momaka, oni zaslužuju bolje. Juventus je u poslednjem meču 26. kola Serije A u Torinu pobedio fenjeraša Sampdoriju 4:2. Posle 25 minuta bilo je 2:0 (Bremer, Rabio) za Staru damu, a onda u dva minuta izjednačenje 2:2… »
Vlahović u velikoj golgeterskoj krizi, Stanković ne sumnja u njegove sposobnosti: Pričao sam sa njim kao sa sinom, sjajan je…

Vlahović u velikoj golgeterskoj krizi, Stanković ne sumnja u njegove sposobnosti: Pričao sam sa njim kao sa sinom, sjajan je…

Danas 13.03.2023
Dušan Vlahović se ni u poslednjoj pobedi Juventusa, nad Sampdorijom (4:2) nije upisao u listu strelaca, pritom je promašio i penal. Juventus je u dramatičnom meču sa Sampdorijom, u poslednjem kolu Serije A, uspeo da dođe do trijumfa, uprkos tome… »
Stanković: "Možemo da prihvatimo stvari do neke granice, nismo budale"

Stanković: "Možemo da prihvatimo stvari do neke granice, nismo budale"

Sportske.net 13.03.2023
Sampdrija Dejana Stankovića juče je izgubila odJuventusa u veoma atraktivnom meču u 26. kolu Serije A. Bilo je 4:2 za ,,staru damu" ,,Dali smo sve od sebe protiv jakog Juventusa. Ta ekipa bi bila druga na tabeli da joj nisu oduzeti bodovi. Ako već… »
Verujem vam, ali nisam budala! Stanković pobesneo zbog "krađe" protiv Juventusa: 20 puta sam pogledao!

Verujem vam, ali nisam budala! Stanković pobesneo zbog "krađe" protiv Juventusa: 20 puta sam pogledao!

Mondo 13.03.2023
Dejan Stanković je ljut na sudije zbog toga što nisu poništili gol Adrijena Rabioa. Dejan Stanković je ljut na sudije zbog toga što nisu poništili gol Adrijena Rabioa. Juventus je pobedio Sampdoriju 4:2 i tako produžio agoniju tima Dejana… »
"Srce mi krvari": Dejan Stanković pokraden u Torinu

"Srce mi krvari": Dejan Stanković pokraden u Torinu

Večernje novosti 13.03.2023
Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da su sudije oštetile klub iz Đenove na meču 26. kola Serije A protiv Juventusa, prenose italijanski mediji. Foto: EPA-EFE/SERENA CAMPANINI Juventus je sinoć na svom terenu pobedio Sampdoriju… »

Vesti dana »