Povezane vesti

Bura nakon supendovanja čuvenog fudbalera sa sportskog programa: BBC vraća u program Garija Linekera

Bura nakon supendovanja čuvenog fudbalera sa sportskog programa: BBC vraća u program Garija Linekera

Euronews 13.03.2023
Britanski BBC vratio je na posao svog najplaćenijeg sportskog voditelja Gerija Linekera, nakon što je njegova suspenzija zbog kritikovanja državne politike o imigraciji izazvala žestoku reakciju javnosti i buru unutar javnog servisa. BBC je morao da… »
BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

Insajder 13.03.2023
Britanski javni radio-televizijski servis BBC ukinuo je suspenziju legendi sportskog programa Geriju Linekeru koji je bio udaljen s posla jer je u tvitu kritikovao imigrantsku politiku Britanije. Britanski javni servis saopštio je da će se Lineker… »
BBC i Gari Lineker: Bivši engleski fudbaler se vraća u studio posle velike bure oko tvita protiv predloga vlade

BBC i Gari Lineker: Bivši engleski fudbaler se vraća u studio posle velike bure oko tvita protiv predloga vlade

BBC News 13.03.2023
Posle nekoliko uzburkanih dana i skraćenog programa sportskih emisija, BBC i najplaćeniji voditelj se dogovorili. Rukovodstvo BBC-ja i Gari Lineker, bivši engleski fudbalski reprezentativac i najplaćeniji TV voditelj britanskog javnog servisa… »
BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

Novi magazin 13.03.2023
Britanski javni servis (BBC) saopštio je danas da je ukinuta suspenzija voditelju i bivšem fudbaleru Geriju Linekeru, koji je prethodno na Tviteru kritikovao novu politiku britanske vlade o izbeglicama. "Geri je cenjeni deo Bi-Bi-Sija i znam koliko BBC… »
BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

Slobodna Evropa 13.03.2023
Britanski javni servis (BBC) saopštio je 13. marta da je ukinuta suspenzija voditelju i bivšem fudbaleru Geriju Linekeru (Gary Lineker), koji je prethodno na Tviteru kritikovao novu politiku britanske vlade o izbeglicama. "Geri je cenjeni deo BBC-ja i… »
BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

BBC ukinuo suspenziju Geriju Linekeru

Radio sto plus 13.03.2023
“Geri je cenjeni deo Bi-Bi-Sija i znam koliko BBC znači Geriju, i radujem se što će on voditi emisiju ovog vikenda”, rekao je direktor tamošnjeg javnog servisa Tim Dejvi. BBC je bio primoran da ukine veći deo svog vikend sportskog programa, nakon… »
Voditelj Geri Lineker se nakon kontroverzi vraća na male ekrane: BBC ukinuo suspenziju legendi sportskog programa

Voditelj Geri Lineker se nakon kontroverzi vraća na male ekrane: BBC ukinuo suspenziju legendi sportskog programa

Euronews 13.03.2023
Britanski javni radio-televizijski servis BBC ukinuo je suspenziju legendi sportskog programa Geriju Linekeru koji je bio udaljen s posla jer je u tvitu kritikovao imigrantsku politiku Britanije. Britanski javni servis saopštio je da će se Lineker… »
BBC i Gari Lineker: Bivši engleski fudbaler se vraća u studio posle velike bure oko tvita protiv predloga vlade

BBC i Gari Lineker: Bivši engleski fudbaler se vraća u studio posle velike bure oko tvita protiv predloga vlade

Danas 13.03.2023
Rukovodstvo BBC-ja i Gari Lineker, bivši engleski fudbalski reprezentativac i najplaćeniji TV voditelj britanskog javnog servisa, dogovorili su se da se on vrati vođenju programa posle njegovog tvita u kojem je kritikovao politiku britanske vlade prema… »
Golgeter koji trese BBC: Kako je slavni fudbaler Gari Lineker stigao do suspenzije na BBC?

Golgeter koji trese BBC: Kako je slavni fudbaler Gari Lineker stigao do suspenzije na BBC?

Danas 12.03.2023
Legendarni bivši engleski fudbaler Gari Lineker (63) u dresu nacionalnog tima protivničku mrežu je pogodio 48 puta, što ga čini četvrtim strelcem u istoriji engleske reprezentacije. Sa 10 pogodaka, prvi je po broju golova za „gordog Albiona“ na… »

Vesti dana »