Povezane vesti

Posle17 godina isplivao ''prljav veš'' iz reprezentacije - Ljuboja vs Kežman!

Posle17 godina isplivao ''prljav veš'' iz reprezentacije - Ljuboja vs Kežman!

Sportske.net 13.03.2023
Godinama se nekadašnji reprezentativac naše zemlje Danijel Ljuboja nije oglašavao u medijima, ali danas je njegov opširni intervju za '' Glas Srpske'' snažno odjeknuo u regionu. On je tom prilikom otkrio do sada nepoznate ili malo poznate detalje o… »
Ljuboja na Mundijalu 2006. pozvao Kežmana na „ferku“: Veliki mangup nije smeo da izađe ispred hotela da stvar rešimo kao…

Ljuboja na Mundijalu 2006. pozvao Kežmana na „ferku“: Veliki mangup nije smeo da izađe ispred hotela da stvar rešimo kao…

Danas 13.03.2023
Danijel Ljuboja, nekadašnji reprezentativac naše zemlje, potvrdio da je na Mundijalu 2006. atmosfera među fudbalerima bila loša. Neretko se dešavalo da atmosfera među reprezentativcima naše zemlje, na velikim fudbalskim takmičenjima, bude… »
"Praštaj, brate"! LJuboja žestoko odgovorio na Kežmanovu "lažnu" autobiografiju: Mateja, veliki si mangup, a ne smeš da…

"Praštaj, brate"! LJuboja žestoko odgovorio na Kežmanovu "lažnu" autobiografiju: Mateja, veliki si mangup, a ne smeš da…

Večernje novosti 13.03.2023
AUTOBIOGRAFSKA knjiga Mateje Kežmana “Samo mi Bog može suditi” izazvala je haos u srpskoj sportskoj javnosti. Foto arhiva VN Naime, bivši napadač Partizana je prozvao je Nemanju Vidića i Danijela Ljuboju, optuživši ga da je upravo on… »
Kežmane, veliki si mangup, a ne smeš da izađeš ispred hotela! Reprezentativac scg prozvao Mateju: Laže o Vidiću i meni!

Kežmane, veliki si mangup, a ne smeš da izađeš ispred hotela! Reprezentativac scg prozvao Mateju: Laže o Vidiću i meni!

Mondo 13.03.2023
Nekadašnji fudbaler i reprezentativac Srbije i Crne Gore Danijel Ljuboja nije ostao dužan Mateji Kežmanu. Nekadašnji fudbaler i reprezentativac Srbije i Crne Gore Danijel Ljuboja nije ostao dužan Mateji Kežmanu. Mnogo bure izazvao je Mateja Kežman… »

Vesti dana »