Povezane vesti

Kolega o seksualnom uznemiravanju: Rambo na kraju snimanja bio druga osoba

Kolega o seksualnom uznemiravanju: Rambo na kraju snimanja bio druga osoba

N1 Info 13.03.2023
Autor i urednik emisije "Dnevnica" Vladan Otašević, tokom čijeg snimanja se desio incident zbog kojeg je Rambo Amadeus optužen za seksualno uznemiravanje, saopštio je da ponašanje Antonija Pušića na kraju snimanja "nije bilo pristojno i dostojno… »
"Verovala sam mu, a on je pokušao da me siluje" Lejla je optužila Ramba za zlostavljanje, a i one su doživele jezivo…

"Verovala sam mu, a on je pokušao da me siluje" Lejla je optužila Ramba za zlostavljanje, a i one su doživele jezivo…

Kurir 13.03.2023
Na ulici, poslu, prodavnici, internetu - ljudi svakodnevno i svuda doživljavaju seksualno uznemiravanje, a nijedna profesija nije izuzeta iz ovog vrsta napastvovanja, pa ni estrada. Region je za vikend uznemirila prijava crnogorske pesnikinje i… »
Unicef suspendovao saradnju sa rambom amadeusom: Crnogorska producentkinja ga optužila za seksualno uznemiravanje, Antonije…

Unicef suspendovao saradnju sa rambom amadeusom: Crnogorska producentkinja ga optužila za seksualno uznemiravanje, Antonije…

Kurir 13.03.2023
Muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, pesnikinja i producentkinja televizijske emisije "Dnevnica" na na Radio-televiziji Crne Gore Lejla Kašić optužila je za seksualno uznemiravanje, nakon čega je iz Unicefa, čiji je Rambo Amades… »

Vesti dana »