Povezane vesti

Optužen je za silovanje, ali ga se selektor ne odriče

Optužen je za silovanje, ali ga se selektor ne odriče

Sportski žurnal 13.03.2023
Hakimi na spisku selekcije Maroka, četvrtoplasirane sa Mondijala. Marokanski fudbaler Ašraf Hakimi nalazi se na spisku igrača za predstojeće prijateljske utakmice te afričke selekcije, iako je u Francuskoj optužen za silovanje. - Mi i svi Marokanci… »
I to je moguće: Tomas Miler odstranjen iz reprezentacije!

I to je moguće: Tomas Miler odstranjen iz reprezentacije!

Večernje novosti 13.03.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Nemačke Hansi Flik odlučio je da sa spiska igrača za predstojeće prijateljske mečeve sa Peruom i Belgijom izostavi napadača Bajerna Tomasa Milera, prenosi Bild. FOTO: Tanjug/AP Miler je po završetku Svetskog… »
Nemci bez Milera: Slavni fudbaler izvisio za poziv Hansija Flika!

Nemci bez Milera: Slavni fudbaler izvisio za poziv Hansija Flika!

Hot sport 13.03.2023
Skorije povlačenje iz nacionalnog tima je realnost Selektor fudbalske reprezentacije Nemačke, Hansi Flik danas je objavio spisak igrača za predstojeće prijateljske mečeve sa Peruom i Belgijom. Ono što je mnoge iznenadilo jeste to što na ovoj listi… »
Hakimi na spisku Maroka uprkos optužbi za silovanje

Hakimi na spisku Maroka uprkos optužbi za silovanje

Sport klub 13.03.2023
Podeli : Marokanski fudbaler Ašraf Hakimi nalazi se na spisku igrača za predstojeće prijateljske utakmice te afričke selekcije, iako je u Francuskoj optužen za silovanje. „Mi i svi Marokanci, stojimo iza Ašrafa. Postoji prezumpcija nevinosti dok… »
Optužen za silovanje, pa dobio poziv za reprezentaciju! Selektor šokirao izjavom: "Mi ga podržavamo"

Optužen za silovanje, pa dobio poziv za reprezentaciju! Selektor šokirao izjavom: "Mi ga podržavamo"

Mondo 13.03.2023
Ašraf Hakimi dobio je poziv za reprezentaciju Maroka uprkos optužbama za silovanje. Ašraf Hakimi dobio je poziv za reprezentaciju Maroka uprkos optužbama za silovanje. Skandal potresa fudbalski svet, Ašraf Hakimi (24) optužen je za silovanje i… »
Selektor Maroka veruje u Ašrafa hakimija: Na terenu i pored optužbi za silovanje

Selektor Maroka veruje u Ašrafa hakimija: Na terenu i pored optužbi za silovanje

Večernje novosti 13.03.2023
MAROKANSKI fudbaler Ašraf Hakimi nalazi se na spisku igrača za predstojeće prijateljske utakmice te afričke selekcije, iako je u Francuskoj optužen za silovanje. FOTO: Tanjug/AP - Mi i svi Marokanci, stojimo iza Ašrafa. Postoji prezumpcija nevinosti… »
Narod ga podržava uprkos paklu kroz koji prolazi: Čuveni fudbaler se bori sa optužbama sa silovanje, a sada je dobio poziv…

Narod ga podržava uprkos paklu kroz koji prolazi: Čuveni fudbaler se bori sa optužbama sa silovanje, a sada je dobio poziv…

Hot sport 13.03.2023
Nadamo se da će na kraju istina izaći na videlo Jedan od najboljih bekova na planeti Ašraf Hakimi prolazi kroz pravu agoniju zbog optužbi za silovanje, ali to ne smeta Marokancima. Naime, fudbaler Pari Sen Žermena je uprkos ovim pisanjima dobio poziv… »
Hakimi i pored teških optužbi pozvan u reprezentaciju

Hakimi i pored teških optužbi pozvan u reprezentaciju

Sportske.net 13.03.2023
Marokanski fudbaler Ašraf Hakimi nalazi se na spisku igrača za predstojeće prijateljske utakmice te afričke selekcije, iako je u Francuskoj optužen za silovanje. "Mi i svi Marokanci, stojimo iza Ašrafa. Postoji prezumpcija nevinosti dok se ne… »

Vesti dana »