Povezane vesti

Desnica na udaru propagandnog rata: „Miloš Francuz“ i albanske kape za lidere

Desnica na udaru propagandnog rata: „Miloš Francuz“ i albanske kape za lidere

N1 Info 13.03.2023
U noći između nedelje i ponedeljka nepoznate osobe izlepile su plakate i išarale grafite uperene protiv lidera Novog DSS-a, Dveri i Zavetnika po Beogradu i Novom Sadu. Predsednici tih stranaka uvereni su da iza kampanje stoje Srpska napredna stranka i… »
Đurđević Stamenkovski: SNS crta mete i članovima moje porodice

Đurđević Stamenkovski: SNS crta mete i članovima moje porodice

Danas 13.03.2023
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da su se na meti Srpske napredne stranke (SNS) našli i članovi njene porodice. Komentarišući plakate koji su danas izlepljeni u Beogradu, a na kojima se nalaze ona… »
Đurđević Stamenkovski: SNS crta mete i članovima moje porodice, ispisuje svoj kraj

Đurđević Stamenkovski: SNS crta mete i članovima moje porodice, ispisuje svoj kraj

Radio 021 13.03.2023
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da su se na meti Srpske napredne stranke (SNS) našli i članovi njene porodice. Komentarišući plakate koji su danas izlepljeni u Beogradu, a na kojima se nalaze ona… »
Đurđević Stamenkovska: SNS crta mete i članovima moje porodice

Đurđević Stamenkovska: SNS crta mete i članovima moje porodice

Novi magazin 13.03.2023
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovska izjavila je danas da su se na meti Srpske napredne stranke (SNS) našli i članovi njene porodice. Komentarišući plakate koji su danas izlepljeni u Beogradu, a na kojima se nalaze ona… »
I u Beogradu se pojavili grafiti „Miloš Francuz“ i „Milica lažljivica“

I u Beogradu se pojavili grafiti „Miloš Francuz“ i „Milica lažljivica“

Danas 13.03.2023
Posle Novog Sada, i u Beogradu, oko Kalenić pijace, pojavili su se grafiti „Milica lažljivica“ i „Miloš Francuz“. Autori ovih grafita, može se pretpostaviti, sugerišu na državljanstvo Francuske koje ima lider Novog DSS Miloš Jovanović, i… »

Vesti dana »