Povezane vesti
Raspisan konkurs za 22. Međunarodni salon antiratne karikature
Glas Šumadije 13.03.2023
Spomen park “Kragujevački oktobar” raspisao je danas konkurs za 22. Međunarodni salon antiratne karikature „KRAGUJEVAC 2023“, saopšteno je na konferenciji za novinare održanoj tim povodom. Rok za prijem radova je 18. avgust 2023. godine a međunarodni… »
Raspisan Međunarodni konkurs antiratne karikature
RTK 13.03.2023
Ustanova Spomen park „Kragujevački oktobar“ raspisala je Međunarondi konkurs 22. bijenalnog salona antiratne karikature „Kragujevac 2023“. Suočeni sa velikim ratnim sukobom u Ukrajini, Savet Salona je doneo odluku da već u martu raspiše konkurs i pozove… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Otkriveno u kakvom je stanju novi vrhovni vođa Irana, oglasio se Tramp: "Rat uskoro gotov, skoro da više nema ciljeva za napad"
Nova pre 2 minutajoš 45 povezanih
Iranska vojska: Gađani vojni objekti u Izraelu i američke baze u Iraku i Bahreinu; Kac: Nema vremenskog ograničenja u operaciji protiv Irana
RTS pre 2 minutajoš 70 povezanih
Narodna banka Srbije: Instant plaćanja ponovo dostupna, sistem se stabilizuje
Sputnik pre 3 satajoš 22 povezane
Izborna trka u Bajinoj Bašti se zahuktava: proglašene još dve liste
Glas Zapadne Srbije pre 5 satijoš 23 povezane



