Povezane vesti

Hrvatin: Rekli su mi da razgovaram sa Hemijom i kažem mu da su „Principi“ glavni

Hrvatin: Rekli su mi da razgovaram sa Hemijom i kažem mu da su „Principi“ glavni

Politika 14.03.2023
Marko Miljković, jedan od organizatora kriminalne grupe koja se tereti za najteža kriminalna dela među kojima je i sedam ubistava, nastavio je da postavlja pitanja Bojanu Hrvatinu, drugom po redu svedoku okrivljenom u postupku protiv optuženih… »
Hrvatin tvrdi: "Miljkoviću mrzeo si Goksija, a najsrećniji si bio kada sam pristao da ga namamim u kukuruz"

Hrvatin tvrdi: "Miljkoviću mrzeo si Goksija, a najsrećniji si bio kada sam pristao da ga namamim u kukuruz"

Telegraf 14.03.2023
Belivuku i njegovom klanu se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Okrivljeni saradnik Bojan Hrvatin juče je, u okviru suđenja kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića… »
Svedočenje okrivljenog saradnika: Miljkovića zanimalo ubijanje Škaljaraca, Belivuk se bavio drogom

Svedočenje okrivljenog saradnika: Miljkovića zanimalo ubijanje Škaljaraca, Belivuk se bavio drogom

Radio 021 14.03.2023
Okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavio je na današnjem ročištu u Specijalnom sudu da odgovara na pitanja jednog od vođa organizovane kriminalne grupe Marka Miljkovića. To je nastavak suđenja pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka… »
Hrvatin govorio o zločinima grupe Belivuk-Miljković: droga, ubistva, planovi…

Hrvatin govorio o zločinima grupe Belivuk-Miljković: droga, ubistva, planovi…

Dnevnik 14.03.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu danas je ispitivanjem okrivljenog-saradnika Bojana Hrvatina nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Hrvatin je odgovarajući Miljkoviću na pitanja ispričao kako je… »
Ko je srpski "Pink Panter" koji je bio belivukova meta Audijem uleteo u tržni centar, pa usledila najveća pljačka u istoriji…

Ko je srpski "Pink Panter" koji je bio belivukova meta Audijem uleteo u tržni centar, pa usledila najveća pljačka u istoriji…

Kurir 14.03.2023
Bojan Hrvatin, koji je juče i danas u svojstvu svedoka saradnika detaljno govorio o zločinima pripadnika kriminalnog klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, odlučio je da iznese sve i o likvidaciji pripadnika pljačkaške bande "Pink Panter" Mladena… »
Suđenje belivukovom kriminalnom klanu Hrvatin tvrdi: "Miljkoviću mrzeo si Goksija, a najsrećniji si bio kada sam pristao da…

Suđenje belivukovom kriminalnom klanu Hrvatin tvrdi: "Miljkoviću mrzeo si Goksija, a najsrećniji si bio kada sam pristao da…

Alo 14.03.2023
Belivuku i njegovoj grupi se na teret stavlja sedam ubistava, trgovina drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i silovanje. Okrivljeni saradnik Bojan Hrvatin juče je, u okviru suđenja kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića… »
2 audija puna Balkanaca uleću u tržni centar i kreće najveća pljačka u istoriji Dubaija: Ko je srpski Pink panter kog je…

2 audija puna Balkanaca uleću u tržni centar i kreće najveća pljačka u istoriji Dubaija: Ko je srpski Pink panter kog je…

Nova 14.03.2023
Klan pod vođstvom Veljka Belivuka i Marka Miljkovića planirao je da na Novom Beogradu, ispred zgrade West65 ubije pripadnika pljačkaške bande "Pink panter" Mladena Lazarevića, u trenutku kada se vraćao iz vrtića. To je na suđenju ovoj kriminalnoj… »
"Mrzeo si ga, bio si najsrećniji kada sam pristao da ga navučem" Miljković rešetao pitanjima, Hrvatin propevao: Lagao si…

"Mrzeo si ga, bio si najsrećniji kada sam pristao da ga navučem" Miljković rešetao pitanjima, Hrvatin propevao: Lagao si…

Kurir 14.03.2023
Svedok saradnik Bojan Hrvatin koji je detaljno govorio o zločinima pripadnika kriminalnog klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića danas je pred sudom nastavio da svedoči i odgovara na Miljkovićeva pitanja. Miljković je juče najavio da će Hrvatina… »
Nastavljeno suđenje pripadnicima Belivukove grupe; Hrvatin: Član klana sam postao posle ubistva Gorana Veličkovića

Nastavljeno suđenje pripadnicima Belivukove grupe; Hrvatin: Član klana sam postao posle ubistva Gorana Veličkovića

RTV 14.03.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu danas je okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavio da odgovara na pitanja jednog od vođa organizovane kriminalne grupe Marka Miljkovića. Hrvatin je odgovarajući na pitanje Miljkovića kako se zvala ova kriminalna grupa… »
"Moj konačan odgovor: Je..." Prepucavanje Mesara i svedoka okrivljenog na suđenju ozloglašenom klanu, Hrvatin: "Hoćeš…

"Moj konačan odgovor: Je..." Prepucavanje Mesara i svedoka okrivljenog na suđenju ozloglašenom klanu, Hrvatin: "Hoćeš…

Blic 14.03.2023
Suđenje ozloglašenom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavlja se danas pred Specijalnim sudom u Beogradu ispitivanjem svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina. Za današnje ročište je predviđeno da Marko Miljković Mesar nastavi sa pitanjima… »
Hrvatin i Miljković se prepucavju na suđenju: „Ti i Veljko ste dodeljivali sve uloge, pričalo se da Principi rade za…

Hrvatin i Miljković se prepucavju na suđenju: „Ti i Veljko ste dodeljivali sve uloge, pričalo se da Principi rade za…

Nova 14.03.2023
Pred Specijalnim sudom u Beogradu danas se, ispitivanjem okrivljenog saradnika Bojana Hrvatina, nastavilo suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koji se terete za sedam likvidacija, otmice, silovanje i druga teška… »
Za novine si u pritvoru, ali ja znam da nisi! Mare Mesar šokirao sve u sudnici, ljutito reagovao na rečenicu Hrvatina!

Za novine si u pritvoru, ali ja znam da nisi! Mare Mesar šokirao sve u sudnici, ljutito reagovao na rečenicu Hrvatina!

Mondo 14.03.2023
Marko Miljković je izjavio da on navodno zna da se Bojan Hrvatin ne nalazi u pritvoru. Marko Miljković je izjavio da on navodno zna da se Bojan Hrvatin ne nalazi u pritvoru. U Specijalnom sudu danas je okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavio da… »
Nastavak suđenja Belivuku i Miljkoviću

Nastavak suđenja Belivuku i Miljkoviću

Politika 14.03.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas treba da se nastavi suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se potvrđenom optužnicom terete za sedam ubistava, nošenje i držanje oružja, trgovinu drogom… »
Hrvatin: Miljkovića je samo zanimalo ubijanje ljudi iz škaljarskog klana

Hrvatin: Miljkovića je samo zanimalo ubijanje ljudi iz škaljarskog klana

Dnevnik 14.03.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu danas je okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavio da odgovara na pitanja jednog od vođa organizovane kriminalne grupe Marka Miljkovića. Hrvatin je odgovarajući na pitanje Miljkovića kako se zvala ova kriminalna grupa… »
Nisam mislio da sam došao u branko kockica grupu! Mare ga pitao koja mu je uloga, a svedok Hrvatin mu oštro odgovorio

Nisam mislio da sam došao u branko kockica grupu! Mare ga pitao koja mu je uloga, a svedok Hrvatin mu oštro odgovorio

Mondo 14.03.2023
Danas okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavlja da odgovara na pitanja optuženog Miljkovića. Danas okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavlja da odgovara na pitanja optuženog Miljkovića. Danas je nastavljeno suđenje ozloglašenom klanu Veljka… »
Svedočenje okrivljenog saradnika: Miljkovića je zanimalo ubijanje ljudi iz škaljarskog klana, Belivuk se bavio drogom

Svedočenje okrivljenog saradnika: Miljkovića je zanimalo ubijanje ljudi iz škaljarskog klana, Belivuk se bavio drogom

Euronews 14.03.2023
Okrivljeni-saradnik Bojan Hrvatin nastavio je na danapnjem ročištu da odgovara na pitanja jednog od vođa organizovane kriminalne grupe Marka Miljkovića na današnjem nastavku suđenja pripadnicima kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića… »
Ubio škaljarce na Krfu, ranili mu brata: Bojan Hrvatin otkrio da je Giba sa Karaburme egzekutor Alana Kožara i Damira…

Ubio škaljarce na Krfu, ranili mu brata: Bojan Hrvatin otkrio da je Giba sa Karaburme egzekutor Alana Kožara i Damira…

Blic 14.03.2023
Bojan Hrvatin, svedok okrivljeni u postupku koji se vodi protiv klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, a kojima se na teret stavljaju najteža krivična dela, tokom svog jučerašnjeg svedočenja izneo je niz detalja o ubistvu dvojice škaljaraca na… »
Kurir saznaje! Otkrivamo ko je egzekutor sa krfa: Brata mu izrešetali na Karaburmi, to mu je bila opomena! Foto

Kurir saznaje! Otkrivamo ko je egzekutor sa krfa: Brata mu izrešetali na Karaburmi, to mu je bila opomena! Foto

Kurir 14.03.2023
Svedok-saradnik Bojan Hrvatin, dok je juče prvi put javno govorio o ubistvu dvojice "škaljaraca" na Krfu u julu 2020. godine, Alana Kožara i Damira Hadžića, otkrio je imena egzekutora, među kojima je Dušan Jovanović zvani Giba. Prema rečima… »
Špijunska oprema kao u filmovima: Hrvatina obukli za sve pare, a kamere stavili u dugmiće i satove! "Zvicer je zadovoljan"

Špijunska oprema kao u filmovima: Hrvatina obukli za sve pare, a kamere stavili u dugmiće i satove! "Zvicer je zadovoljan"

Kurir 14.03.2023
Svedok-saradnik u slučaju protiv klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, Bojan Hrvatin, juče je svedočio o zločinima ove kriminalne grupe koja nisu navedena u optužnici podignutoj protiv njih, a između ostalog, otkrio je i kako je vršena… »
"Samo toliko sam dobio, zvuči neverovatno!" Hrvatin i Lalić otkrili koliko su para dobijali za 'prljave' poslove klana!

"Samo toliko sam dobio, zvuči neverovatno!" Hrvatin i Lalić otkrili koliko su para dobijali za 'prljave' poslove klana!

Mondo 14.03.2023
Svedoci okrivljeni u postupku koji se vodi protiv klana Veljka Belivuka i ostalih, su otkrili koliko su novca dobijali za prljave poslove. Svedoci okrivljeni u postupku koji se vodi protiv klana Veljka Belivuka i ostalih, su otkrili koliko su novca… »
"Zvuči neverovatno, ali toliko sam dobio" Lalić i Hrvatin šokirali na sudu, do detalja otkrili koliko su bili plaćeni za…

"Zvuči neverovatno, ali toliko sam dobio" Lalić i Hrvatin šokirali na sudu, do detalja otkrili koliko su bili plaćeni za…

Kurir 14.03.2023
Danas je u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, a svedok-saradnik u ovom postupku Bojan Hrvatin nastavio je svoje svedočenje u kojima je detaljno pričao o zločinima klana koji nisu na… »
Ovako je Hrvatin "prodao" Veličkovića i predao klanu Veljka Belivuka: Na sudu otkrio pravi motiv

Ovako je Hrvatin "prodao" Veličkovića i predao klanu Veljka Belivuka: Na sudu otkrio pravi motiv

Telegraf 14.03.2023
Hrvatin je Veličkovića namamio u smrt uprkos tome što su sarađivali i što mu je Veličković, kako sam kaže, pomagao. Okrivljeni saradnik Bojan Hrvatin, koji je u kandže klana Veljka Belivuka namamio Gorana Veličkovića, na jučerašnjem suđenju… »

Vesti dana »