Povezane vesti

Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom (VIDEO)

Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom (VIDEO)

Beta 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike. "Izneo sam istinu, to je… »
Šapić: Nisam diskriminisao Rome, ostajem pri izrečenom

Šapić: Nisam diskriminisao Rome, ostajem pri izrečenom

Danas 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike. „Izneo sam istinu, to je… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Euronews 14.03.2023
Romska Partija danas je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu povodom nedavne izjave gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića, dok su Pokret "Opre Roma Srbija" i Centar za lokalnu samoupravu najoštrije osudili tu izjavu. Romska… »
Šapić: Nikoga nisam diskriminisao, ne sećam se da sam rekao „svi Romi“

Šapić: Nikoga nisam diskriminisao, ne sećam se da sam rekao „svi Romi“

N1 Info 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike. „Izneo sam istinu, to je tabu… »
Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Radio 021 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima. "Izneo sam istinu, to je tabu tema, i ostajem pri svakoj reči… »
Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Beta video 14.03.2023
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike.… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Blic 14.03.2023
Romska partija danas je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu povodom nedavne izjave Aleksandra Šapića, gradonačelnika Beograda, dok su Pokret "Opre Roma Srbija" i Centar za lokalnu samoupravu najoštrije osudili tu izjavu. Romska… »
Ostajem pri rečenom! Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, izneo sam istinu, to je tabu tema

Ostajem pri rečenom! Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, izneo sam istinu, to je tabu tema

Kurir 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike. "Izneo sam istinu, to je… »
Šapić: Nisam govorio o svim Romima, izneo sam istinu i ostajem pri svakoj reči

Šapić: Nisam govorio o svim Romima, izneo sam istinu i ostajem pri svakoj reči

Insajder 14.03.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da nikoga nije diskriminisao, niti je mislio na celu romsku zajednicu kada je u subotu govorio o životu Roma u nehigijenskim naseljima i izazvao mnogobrojne kritike. "Izneo sam istinu, to je tabu… »
Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Šapić: Nisam nikog diskriminisao, niti govorio o svim Romima, ostajem pri rečenom

Radio sto plus 14.03.2023
“Izneo sam istinu, to je tabu tema, i ostajem pri svakoj reči. Njihovo je pravo da podnesu krivičnu prijavu i neka sud odluči da li sam nekog diskriminisao”, rekao je posle otvaranja informacionog centra Šapić povodom krivične prijave koju je… »
Romska partija: Krivična prijava protiv Šapića

Romska partija: Krivična prijava protiv Šapića

Vreme 14.03.2023
Beograd Ako neko treba da se civilizuje onda je to u svakom slučaju Aleksandar Šapić, ističe Romska partija. Ocenjuju da je on je to učinio uz propagandu rasne mržnje i podsticanja na rasnu diskriminaciju. Romska partija podnela je nadležnim… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Novi magazin 14.03.2023
Predsednik Romske partije Srđan Šajn izjavio je da je ta stranka podnela krivičnu prijavu protiv gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića zbog sumnje da je svojim govorom počinio "niz krivičnih dela". Kako je Šajn naveo u pisanoj izjavi, Šapić… »
Šajn: Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Šajn: Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Beta 14.03.2023
Predsednik Romske partije Srđan Šajn izjavio je da je ta stranka podnela krivičnu prijavu protiv gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića zbog sumnje da je svojim govorom počinio "niz krivičnih dela". Kako je Šajn naveo u pisanoj izjavi, Šapić… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Danas 14.03.2023
Povodom diskriminatorne izjave gradonačenika Aleksandra Šapića o Romima, Romska partija je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu. U prijavi se navodi da je Šapić u svom govoru počinio niz krivičnih dela tako što je najgrublje… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

N1 Info 14.03.2023
Povodom diskriminatorne izjave gradonačenika Aleksandra Šapića o Romima, Romska partija je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu. U prijavi se navodi da je Šapić u svom govoru počinio niz krivičnih dela tako što je najgrublje… »
Krivična prijava protiv Šapića zbog izjave o Romima

Krivična prijava protiv Šapića zbog izjave o Romima

Radio 021 14.03.2023
Povodom diskriminatorne izjave gradonačenika Aleksandra Šapića o Romima, Romska partija je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu. U prijavi se navodi da je Šapić u svom govoru počinio niz krivičnih dela tako što je najgrublje… »
Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Romska partija podnela krivičnu prijavu protiv Šapića

Insajder 14.03.2023
Romska partija je saopštila da je nadležnim državnim organima podnela krivičnu prijavu protiv gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića zbog "diskriminatorne izjave o Romima". U prijavi se navodi da je Šapić u svom govoru počinio niz krivičnih… »

Vesti dana »