Povezane vesti

Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Sportski žurnal 14.03.2023
Do 100. pobede 19-godišnji Španac je stigao posle 132 meča. Drugi teniser sveta Karlos Alkaras ponosan je na 100. pobedu na ATP turu, koju je zabeležio u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu. – Nadam se da je to prva „stotka“ od mnogih… »
Alkaraz ostvario 100. pobedu na ATP turu: Nastavlja poteru za Đokvićem

Alkaraz ostvario 100. pobedu na ATP turu: Nastavlja poteru za Đokvićem

Euronews 14.03.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz bio je bolji od Holanđanina Talona Grikspora i plasirao se u četvrto kolo turnira u Indijan Velsu – 7:6, 6:3. Drugi teniser sveta je ostvario 100. pobedu na ATP turu i nastavio poteru za Novakom Đokvićem, a da bi ga… »
Ni 20 godina, a već... Karlos Alkaraz proslavio jubilej

Ni 20 godina, a već... Karlos Alkaraz proslavio jubilej

Večernje novosti 14.03.2023
Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz rekao je noćas da je ponosan na svoju 100. pobedu na ATP turu, koju je zabeležio u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu. FOTO: Tanjug/AP "Zaista sam ponosan što sam ostvario svoju 100. pobedu na ATP turu i nadam se… »
Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Novi magazin 14.03.2023
Drugi teniser sveta Karlos Alkaras rekao je noćas da je ponosan na svoju 100. pobedu na ATP turu, koju je zabeležio u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu. "Zaista sam ponosan što sam ostvario svoju 100. pobedu na ATP turu i nadam se da je to prva… »
Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Alkaras ponosan na 100. pobedu u karijeri

Sport klub 14.03.2023
Podeli : Drugi teniser sveta Karlos Alkaras rekao je da je ponosan na svoju 100. pobedu na ATP turu, koju je zabeležio u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu. „Zaista sam ponosan što sam ostvario svoju 100. pobedu na ATP turu i nadam se da je to prva… »
Karlos Alkaraz u osmini finala Indijan Velsa

Karlos Alkaraz u osmini finala Indijan Velsa

Danas 14.03.2023
Karlos Alkaras je savladao Holanđanina Grikspora sa 2:0 – 7:6 (7:4), 6:3 u setovima, stigavši do osmine finala Indijan Velsa. Prvi set je bio poprilično neizvestan. U njemu nije viđen nijedan brejk, a jedine dve brejk lopte imao je Alkaras. Ipak… »
Alkaras siguran, kraj za Marija

Alkaras siguran, kraj za Marija

Sport klub 14.03.2023
Podeli : Karlos Alkaras, svetski broj dva i prvi nosilac, stigao je do osmine finala Indijan Velsa. Mladi Španac je rutinski dobio Holanđanina Grikspora 7:6 (7:4), 6:3. U prvom setu nije viđen nijedan brejk, a jedini dve brejk lopte propustio je… »
Indijan Vels - Alkaraz bez problema, Vavrinka izbacio Runea

Indijan Vels - Alkaraz bez problema, Vavrinka izbacio Runea

Sportske.net 14.03.2023
Prethodne noći su kompletirani parovi osmine finala ATP mastersa u Indijan Velsu i u gornjoj polovini kostura. Prvi nosilac Španac Karlos Alkaraz savladao je Holanđanina Talona Grikspura sa 2:0 (7:6, 6:3) i čeka ga duel sa Britancem Džekom Drejperom… »

Vesti dana »