Povezane vesti

Uzeo sam neplaćeno u pozorištu i postao iskušenik! Branislav Lečić hteo da se zamonaši - "Prešao sam na Hilandar" video

Uzeo sam neplaćeno u pozorištu i postao iskušenik! Branislav Lečić hteo da se zamonaši - "Prešao sam na Hilandar" video

Mondo 14.03.2023
Glumac Branislav Lečić šokirao je priznanjem da je pre trideset godina imao potrebu da svoj život posveti Bogu i veri. Glumac Branislav Lečić šokirao je priznanjem da je pre trideset godina imao potrebu da svoj život posveti Bogu i veri. Čuveni… »
Igrao bih silovatelja ako se time šalje snažna poruka! Branislav Lečić otkrio zbog čega je hteo da napusti glumu i…

Igrao bih silovatelja ako se time šalje snažna poruka! Branislav Lečić otkrio zbog čega je hteo da napusti glumu i…

Kurir 14.03.2023
Privatna i profesionalna biografija glumaca Branislava Lečića prepuna je različitih sadržaja i uzbudljivih momenata. Gostujući u emisiji Sceniranje kod Ljiljane Stanišić Lečić se osvrnuo i na period od pre trideset godina kada je razmišljao da… »
"Uzeo sam neplaćeno u pozorištu i otišao da budem iskušenik": Šok priznanje Branislava Lečića - Rešio da se zamonaši…

"Uzeo sam neplaćeno u pozorištu i otišao da budem iskušenik": Šok priznanje Branislava Lečića - Rešio da se zamonaši…

Blic 13.03.2023
Glumac Branislav Lečić šokirao je priznanjem da je pre trideset godina imao potrebu da svoj život posveti Bogu i veri. Čuveni glumac otkrio je da je proveo neko vreme na Hilandaru, što je za njega bilo veoma plodonosno. - Tražio sam neplaćeno u… »

Vesti dana »