Povezane vesti

Okrivljeni za ubistvo porodice Đokić: Ničeg se ne seća, dokazi podmetnuti

Okrivljeni za ubistvo porodice Đokić: Ničeg se ne seća, dokazi podmetnuti

N1 Info 14.03.2023
Okrivljeni za ubistvo tročlane porodice iz Aleksinca 2021. godine, Goran Džonić, negirao je krivicu na današnjem glavnom pretresu održanom u Višem sudu u Nišu. Džonić, vatrogasac u penziji iz aleksinačkog sela Moravca, optužen je za ubistvo… »
„Bio sam u garaži, popravljao sam mašine“: Ovako se optuženi za ubistvo porodice Đokić danas branio pred sudom

„Bio sam u garaži, popravljao sam mašine“: Ovako se optuženi za ubistvo porodice Đokić danas branio pred sudom

Nova 14.03.2023
Goran Džonić, vatrogascac u penziji iz aleksinačkog sela Moravca, optužen za ubistvo brata od tetke Gorana Đokića (57) Goranove supruge Gordane (56) i njihove kćerke Lidije (26) negirao je krivicu današnjem glavnom pretresu održanom u Višem sudu… »
Okrivljeni za ubistvo tročlane porodice negirao krivicu pred Višim sudom u Nišu

Okrivljeni za ubistvo tročlane porodice negirao krivicu pred Višim sudom u Nišu

Radio 021 14.03.2023
Okrivljeni za ubistvo tročlane porodice 2021. godine Goran Džonić, negirao je krivicu na današnjem glavnom pretresu održanom u Višem sudu u Nišu. Džonić, vatrogasac u penziji iz aleksinačkog sela Moravca, optužen je za ubistvo brata od tetke… »
Džonić tvrdi da se ne seća! Završeno suđenje bivšem vatrogascu za ubistvo tročlane porodice, optuženi pokušava da se…

Džonić tvrdi da se ne seća! Završeno suđenje bivšem vatrogascu za ubistvo tročlane porodice, optuženi pokušava da se…

Blic 14.03.2023
Stojanka, majka ubijenog Gorana Đokića i snaja Verica stigle su na suđenje penzionisanom vatrogascu Goranu Džoniću (59) iz Moravca koji je optužen da je 27. septembra 2021.godine u tom aleksinačkom selu usmrtio brata od tetke Gorana Đokića (57)… »
Počelo suđenje za slučaj koji je šokirao Srbiju: Džonić se izjasnio da nije kriv za ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Počelo suđenje za slučaj koji je šokirao Srbiju: Džonić se izjasnio da nije kriv za ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Euronews 14.03.2023
U Višem sudu u Nišu je počelo suđenje Goranu Džoniću, optuženom za ubistvo tročlane porodice Đokić iz Aleksinca 16. septembra 2021. godine. Na suđenju, koje je otvoreno za javnost, Džonić je detaljno izneo svoju odbranu, dok je na pripremnom… »
“Nisam kriv, sve mi je namešteno, policija me je tri dana tukla u glavu”: Okrivljeni za brutalno ubistvo porodice Đokić…

“Nisam kriv, sve mi je namešteno, policija me je tri dana tukla u glavu”: Okrivljeni za brutalno ubistvo porodice Đokić…

Danas 14.03.2023
Nisam kriv, sve mi je namešteno, a većine svojih izjava se ne sećam jer me je policija tri dana tukla u glavu, rekao je danas pred Višim sudom u Nišu okrivljeni Goran Džonić (62), koga optužnica tereti za brutalno ubistvo tročlane porodice… »
Džonić ponovo negirao krivicu za trostruko ubistvo

Džonić ponovo negirao krivicu za trostruko ubistvo

Dnevnik 14.03.2023
NIŠ: U Višem sudu u Nišu danas je počelo suđenje Goranu Džoniću optuženom za ubistvo tročlane porodice Đokić iz Aleksinca – Gorana (57), Gordane (56) i njihove kćerke Lidije (25), u septembru 2021. godine. Džonić se i ovoga puta pred sudom… »
Džonić ponovo negirao krivicu za trostruko ubistvo

Džonić ponovo negirao krivicu za trostruko ubistvo

RTV 14.03.2023
NIŠ - U Višem sudu u Nišu danas je počelo suđenje Goranu Džoniću optuženom za ubistvo tročlane porodice Đokić iz Aleksinca Gorana (57), Gordane (56) i njihove kćerke Lidije (25) u septembru 2021. godine. Džonić se i ovoga puta pred sudom… »
Džonić optužen za zločin prvi put se obratio sudu: "Bio sam na pecanju, pa u garaži, ubistva se ne sećam"

Džonić optužen za zločin prvi put se obratio sudu: "Bio sam na pecanju, pa u garaži, ubistva se ne sećam"

Telegraf 14.03.2023
Majka ubijenog Gorana, Stojanka Đokić posvedočila je da se ponašanje Gorana Džonića prema njihovoj porodici bitno promenilo mesec dana pre ubistva. Goran Džonić, vatrogascac u penziji iz aleksinačkog sela Moravca, optužen za ubistvo brata od… »
"Hoću da znam ko je ubio moje dete": Porodica ubijenih Đokića na suđenju Goranu Džoniću traže istinu: "Na dan ubistva se…

"Hoću da znam ko je ubio moje dete": Porodica ubijenih Đokića na suđenju Goranu Džoniću traže istinu: "Na dan ubistva se…

Blic 14.03.2023
- Jedino hoću da znam ko je ubio moje dete - rekao je Momčilo Aritonović, otac ubijene Gordane Đokić. Ovu ženu, ali i njenog supruga i ćerku, kako se sumnja, ubio je penzionisani vatrogasac Goran Džonić (59) iz Moravca. Danas se je u toku… »
Suđenje džoniću za ubistvo Đokića! Ispričao gde je bio u noći stravičnog zločina, pa postavio ovo pitanje o ubijenoj…

Suđenje džoniću za ubistvo Đokića! Ispričao gde je bio u noći stravičnog zločina, pa postavio ovo pitanje o ubijenoj…

Kurir 14.03.2023
Goran Džonić (61), osumnjičen za trostruko ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca doveden je danas u lancima iz istražnog zatvora u Viši sud u Nišu gde je počelo suđenje ovom bivšem vatrogascu iz sela Moravac. 12.59 - Džonić postavio pitanje o… »
Prva fotografija Džonića osumnjičenog za ubistvo porodice Đokić: Danas će prvi put javno govoriti

Prva fotografija Džonića osumnjičenog za ubistvo porodice Đokić: Danas će prvi put javno govoriti

Telegraf 14.03.2023
Sudeći prema prvim fotografijama i snimcima izgleda jos starije nego na pripremnom ročištu, nosi naočare i masku ispod brade. Suđenje Goranu Džoniću, osumnjičenom da je 27. septembra 2021. godine ubio tročlanu porodice Đokić, tačnije, brata od… »
Goranu Džoniću preti doživotna: Robija?! Nastavak suđenja za monstruozan zločin u Moravcu: Optužen da je ubio i…

Goranu Džoniću preti doživotna: Robija?! Nastavak suđenja za monstruozan zločin u Moravcu: Optužen da je ubio i…

Blic 14.03.2023
Javnim čitanjem optužnice i iznošenjem odbrane danas (14. marta) počeće glavni pretres na suđenju penzionisanom vatrogascu Goranu Džoniću (59) iz Moravca koji je optužen da je 27. septembra 2021.godine u tom aleksinačkom selu usmrtio brata od… »

Vesti dana »